За чим жителі Тернопільщини найчастіше звертаються в податкову?

За чим жителі Тернопільщини найчастіше звертаються в податкову?

У січні-серпні 2019 року 17 Центрів обслуговування платників органів ДПС Тернопільської області відвідали 23218 платників податків. Податківці краю надали 80034 адміністративних послуги.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість відвідувачів та наданих послуг зменшилася, оскільки суб’єкти господарювання активно використовують сервіс «Електронний кабінет».

Більшість адміністративних послуг надали в Тернопільському управлінні – 25899 (32,3 відсотки). Трохи менше – у Кременецькому, Теребовлянському, Чортківському управліннях, а це відповідно 15572, 13584 та 11601 послуг. Козівське управління та ГУ ДПС в області надали 9469 та 3909 адмінпослуги.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися 33064 мешканці краю, це становить 41,3 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

акож значну кількість послуг було надано щодо видачі відомостей із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 20770 (25,9 відсотків), надання витягів із реєстру платників єдиного податку –  4727, трохи менше – реєстрація платників спрощеної системи оподаткування, а це – 4366.

У приміщенні ЦОП Тернопільської ДПІ працівники сектору реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС України надають послуги з безкоштовної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян. Упродовж восьми місяців цього року працівники підрозділу згенерували 7651 відкритий ключ електронного цифрового підпису.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares