Заміна несправних деталей до iPhone — виправдане рішення

Пристрої із символом надкушеного яблука вважаються одними з найбільш довговічних у світі. iPhone — це смартфон, який, крім усього іншого, дуже популярний серед мільйонів користувачів. Однак якщо виникає необхідність, то доводиться купляти нові деталі до цього телефону. В інтернет-магазині fixup.ua представлено різноманітні запчастини до iPhone, серед яких, наприклад, кришка iPhone 11 Pro.

Пошкодження та несправності

Хоча бренд Apple гарантує, що обладнання, яке він виробляє, стійке до пошкоджень і служить довго, на жаль, пристрої не можна повністю захистити від різних несправностей.

Хвилина неуважності трапляється з ким завгодно, і iPhone може впасти на землю, іноді з великої висоти. У результаті зазвичай з’являються тріщини на екрані, пошкоджується корпус і навіть ламається SIM-лоток або вібраційний двигун.

Результатом механічних несправностей може бути також низка інших пошкоджень компонентів телефону. Симптомом того, що iPhone почав виходити з ладу, є відсутність вібрації, занадто тихі звуки, що видаються обладнанням, або проблеми з підключенням до мережі — у цьому разі, можливо, пошкоджено гнучкий кабель антени WiFi/GPS.

Що найчастіше міняють

Буває, що простого ремонту iPhone недостатньо. Тоді порятунком для пристрою є заміна окремих елементів на нові. Деталі, які найчастіше замінюють, це:

  • акумулятор — як у будь-якого пристрою термін його служби обмежений;
  • вібраційний двигун — впливає на функціональність та комфорт користування телефоном;
  • кнопки увімкнення/вимкнення живлення, гучності; апаратна кнопка Home — дозволяють запускати смартфон та його компоненти,
  • лоток для SIM-карти, який відповідає за правильне її розміщення всередині пристрою.

У iPhone також часто підлягають заміні корпуси, екрани та мікрофони.

Чому вигідно міняти деталі

Поламані деталі — це проблема для власника, який не може користуватися смартфоном так, як це було до дефекту. Слід також пам’ятати, що погіршення технічного стану — це не лише питання обмеження функціональних можливостей. Пошкоджений екран чи корпус негативно впливають на вартість телефону. Кожна не усунута несправність означає, що якщо смартфон буде проданий, то за значно нижчою ціною.

Як відомо, пристрої Apple не найдешевші, але в багатьох випадках iPhone можна відновити до повного робочого стану і фінансові витрати будуть порівняно невеликими. Тому варто зважитись на заміну деталей, які почали виходити з ладу.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares