Землекористувачі Тернопільщини сплатили до місцевих бюджетів 82,6 млн грн

Землекористувачі Тернопільщини сплатили до місцевих бюджетів 82,6 млн грн

У надходженнях до місцевих бюджетів Тернопілля плата за землю посідає третє місце за обсягами і становить майже 10 відсотків загальних надходжень.
Цьогоріч упродовж першого кварталу землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів краю 82 млн 627 тис. грн плати за землю. Порівняно з січнем-березнем 2019 року, спостерігається позитивна динаміка, адже приріст склав 4 млн 452,9 тис. гривень.
Відтак, упродовж трьох місяців цього року власники та орендарі земельних ділянок – юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 72 млн 436,7 тис. грн, а це плюс 4 млн 816,7 тис. грн до минулого року.
Землекористувачі – фізичні особи спрямували до бюджетів територіальних громад 10 млн 190,4 тис. грн земельної плати.
Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами – орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *