Жалюзі та ролети вищої якості від компанії Nikoss

Жалюзі та ролети вищої якості від компанії Nikoss

Жалюзі та ролети стрімко стали побутувати людей, бо є незамінною річчю для будь-якого приміщення. На відміну від фіранок, вони виконують на максимум сонцезахисну функцію.

Компанія Nikoss понад 20 років успішно лідирує на українському ринку з продажу жалюзі на вікна в Київі та ролетів. Провідний виробник виготовляє якісні системи захисту від сонця і задовольняє потреби своїх замовників.

В Інтернет-магазині https://nikoss.com.ua/ukr/index.html ви знайдете різноманітні види жалюзі, ролети, рулонні та римські штори для власного будинку чи офісу. Легко замовити вироблення і доставку оптом і в роздріб в будь-який населений пункт України.

Завоювавши довіру клієнтів, фірма невпинно продовжує розвиватися та підкорювати вершини даної сфери діяльності. Постійне розширення мережі дає змогу виїзду замірника будь-де.

Яку продукцію пропонує Інтернет-магазин?

Світлозахисні пристрої представлені такими типами: Горизонтальні жалюзі з ламелями, які розташовані горизонтально і поєднані між собою системою ниток;

Вертикальні мають відповідне розміщення, і найчастіше застосовують для офісів;

Тканинні ролети, або рулонні штори, в яких тканинне полотнище накручується на вал. Поділяються на відкриті, закриті, джутові, бамбукові, День-Ніч, римські штори – матеріал для них різний. Зазвичай використовуються натуральні тканини.

Захисні (рольставні) ролети створені з алюмінієвого або сталевого профілю.

День-Ніч – останній тренд. Оригінальний зовнішній вигляд та чудові функціональні можливості. Ефективно регулюють денне освітлення, зменшуючи або збільшуючи світлопроникність.

До команди Nikoss увійшли висококваліфіковані фахівці: оператори, що швидко підберуть потрібний товар, та досвідчені майстри, які оперативно виїдуть з примірниками й допоможуть з виміром і установкою.

Фахівці фірми завжди у курсі світових новинок сучасного дизайну. На виробництві застосовуються найсучасніші розробки, новітня фурнітура та матеріали від відомих перевірених виробників з відповідними сертифікатами якості.

Компетентні спеціалісти-дизайнери, професіонали з великим стажем виготовлення й монтажу, виконають усе у найкоротші терміни вибраної вами моделі з вподобаним кольором та відтінком.

Звернувшись у компанію, отримуєте повний спектр послуг. Вас приємно вразять ціни та приємне обслуговування. Вам нададуть допомогу, навіть якщо потрібно зробити складне замовлення.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares