Жителі Тернопільщини пересідають на електрокари

Жителі Тернопільщини пересідають на електрокари

Усе більше автолюбителів Тернопільщини надають перевагу екологічним транспортним засобам. Як зазначає статистика з початку 2018 року в сервісних центрах МВС Тернопільської області зареєстровано 68 електромобілів. Порівняно з минулим роком, ця цифра становить 38 таких транспортних засобів, що на 78 відсотків більше, ніж торік. Про це повідомляє патрульна поліція Тернопільської області.

Найпопулярнішою маркою залишається «Nissan», перевагу яким в 2018 році віддали 58 автомобілістів області. У 2017 році було зареєстровано 38 авто згаданої марки.
Серед основних переваг електромобілів визначають екологічність та економічність. Вартість «заправки» електромобіля у декілька разів нижча, ніж у бензинового чи дизельного авто.

Також реєстрація таких транспортних засобів нічим не відрізняється. Щоб поставити нещодавно придбаний за кордоном електромобіль на реєстрацію, потрібно мати документи з митниці, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

І про витрати на реєстрацію. Якщо це перша реєстрація автомобіля, то власнику доведеться сплатити 3-5 відсотків від вартості транспортного засобу на рахунок Пенсійного фонду та близько 760 гривень за реєстрацію авто (без послуг банку).

Детальнішу інформацію можна дізнатись у регіональному сервісному центрі МВС в Тернопільській області. Тел.: (0352) 51-91-40.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *