Жителька Шумщини втратила 15 000 гривень довірившись псевдобанкіру

Допоки люди довірятимуть невідомим, до того часу шахраї зароблятимуть дармові гроші, – інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У чергову пастку до псевдобанківських працівників потрапила мешканка Шумщини. У телефонному режимі спритник представився працівником одного з відділів банку, та запропонував збільшити кредитний ліміт і кредитної картки.

Після отримання згоди невідомий абонент повідомив, що для здійснення необхідної операції йому потрібні номер картки, термін її дії  CVV-код та код з SMS-повідомлення , який надійде за декілька хвилин. Отак, замість збільшити суму, жінка втратила 15 000 гривень.

Наполегливо радимо дотримуватись таких правил:

– Ніколи не називайте незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код.

– Не здійснюйте платіжні операції за інструкціями незнайомих осіб. Пам’ятайте, працівник банку не телефонує з такими пропозиціями до клієнтів. Подібні операції виконуються тільки у відділені фінансової установи, всі комунікації з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки.

Важливо! Якщо Ви стали жертвою шахраїв, зверніться за консультацією до адвоката. Каталог адвокатів Тернополя можна переглянути за наступним посиланням: https://advokativ.net/advokat/ternopil. На вказаному сайті Ви також можете знайти адвоката і в інших населених пунктах по всій Україні.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *