Жителям Тернопільщини повернули 9,9 млн грн податку через витрати на навчання, страхування і не тільки…

Жителям Тернопільщини повернули 9,9 млн грн податку через витрати на навчання, страхування і не тільки…

З початку цього року 3588 жителів Тернопільської області подали декларації про майновий стан та доходи до податкових органів, аби скористатися своїм правом на податкову знижку. Вони задекларували 58,2 млн грн витрат.

Більшість наших краян, а це 2928 (82%) особи – подали декларації для отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Про сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя заявили 590 декларантів. Сплата відсотків за іпотечними кредитами стала підставою для податкової знижки 30 жителів Тернопілля. Понесені витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей дали право на податкову знижку 9 нашим краянам. Стільки ж скористались поверненням податку, оскільки витрачались на переобладнання транспортних засобів. Ще 10 осіб задекларували пожертви, а 12 – витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

За насідками перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 11,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Майже 84 відсотки, а це 9,9 млн грн визначеної до відшкодування суми вже повернули декларантам.

Нагадуємо, що громадяни, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подати декларацію впродовж року – до 31 грудня включно.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares