ЗУНУ співпрацюватиме з Варненським університетом менеджменту

ЗУНУ співпрацюватиме з Варненським університетом менеджменту

З метою підвищення якості освіти у підготовці фахівців відбулося підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Варненським університетом менеджменту (Болгарія).

У межах співробітництва ректор класичного університету Тернополя Оксана Десятнюк та ректор Варненського університету менеджменту Тодор Радєв домовилися про організацію академічної мобільності викладачів, науковців та студентів; участь у програмах практики; розвиток дослідницьких програм і проєктів; проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів, літніх шкіл.

«Об’єднуючи академічні знання та досвід викладачів ми сприятимемо інтернаціоналізації системи вищої освіти України, впровадимо інноваційні методи навчання, створимо сучасне освітнє середовище для розвитку науки та прикладних досліджень», – сказала Оксана Миронівна.

Також колеги обговорили створення робочих груп у напрямах: менеджмент, економіка, маркетинг, інформаційні технології, туризм, міжнародний бізнес.

У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, декан факультету економіки та управління Андрій Коцур, декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Ольга Собко, заступник завідувача кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Ольга Кириленко, професор кафедри підприємництва і торгівлі Олена Птащенко, доцент кафедри підприємництва і торгівлі Роман Волошин.

Партнерство із Варненським університетом менеджменту – це вагомий крок на шляху поступу освіти та науки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *