35 жителів Тернопільщини отримали статус постраждалих від торгівлі людьми

35 жителів Тернопільщини отримали статус постраждалих від торгівлі людьми

З0 липня увесь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищення рівня поінформованості громадян про цю глобальну проблему та привернення уваги до становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину. Спільні заходи представників громадськості, органів місцевого самоврядування та поліції відбулися і в Тернополі.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільщини.
Важливі питання протидії людського рабства керівники громадських організацій озвучили на прес-конференції. Йшлося, зокрема, про спільні напрацювання та подальші кроки у сфері протидії торгівлі людьми. В обговорені також взяли участь очільник відділу протидії торгівлі людьми Нацполіції краю Олександр Буняк та начальник управління сім’ї та молоді ТОДА Ігор Чорний.
– У нашій області статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, отримали 35 громадян, двоє у 2020 році, – зазначив Ігор Чорний. – На жаль, це ганебне явище продовжує процвітати в Україні.
Олександр Буняк відмітив, що за останні роки зросла кількість зареєстрованих злочинів щодо сексуальної та трудової експлуатації. Ця проблема перестала замовчуватися і зараз широко обговорюється у суспільстві.
– Наша область в західному регіоні лідирує за кількістю людей, котрі у пошуках кращого життя їдуть за кордон, натомість нерідко потрапляють у руки торговців живим товаром. Цього року задокументовано чотири кримінальні провадження, три з яких вже скеровані до суду, – зазначив поліцейський.
Про реальну допомогу постраждалим розповіли й директор розвитку ГО «Відродження нації» Оксана Шлюсар та голова правління Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми Марина Пасічник.
Заходи продовжилися на Театральному майдані Тернополя. Там відкрився консультаційний центр під відкритим небом. Усі охочі мали змогу навчитися правильно організувати свою поїздку за кордон, поспілкуватися з фахівцями державних служб з питань працевлаштування за межами України та отримати методичні листівки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *