6-річна дівчинка з Тернопільського району запхала собі глибоко в ніс квасолину: довелося викликати швидку

6-річна дівчинка з Тернопільського району запхала собі глибоко в ніс квасолину: довелося викликати швидку

8 жовтня медики швидкої допомоги Тернопільщини обслужили 282 виклики до пацієнтів, здійснили 165 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 102  виклики, госпіталізовано 36 пацієнтів.

У службі швидкої допомоги Тернопільщини за минулу добу зафіксовано 25 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 19 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 8 жовтня у службу швидкої допомоги звернулося ще 19 пацієнтів, 16 госпіталізовано.

8 жовтня було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям. Особливо непокоїть медиків швидкої збільшення кількості  пацієнтів із двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації .

8 жовтня відзначилося великою кількістю ДТП. Так, о 6.37 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, до заправки «ОККО». Жінку на пішохідному переході збило авто «Рено». Від сильного удару 65-річна пацієнтка отримала серйозні ушкодження: із закритим переломом лівого плеча, забоєм грудного та поперекового відділу хребта жінку, після наданої медддопомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

О 8.44 швидка виїжджала на Збаразьке кільце. Внаслідок зіткнення двох автівок постраждав 17-річний пасажир. На час зіткнення хлопець спав. Із закритою травмою грудної клітки потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано в дитячу обласну лікарню.

На вул. Живова о 22.23 було ще одне зіткнення двох автівок. Бригада швидкої надавала допомогу 62-річній пасажирці однієї із них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійними ранами голови та саднами потерпілу шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Чергове ДТП 8 жовтня сталося на вул. Грушевського у Тернополі. На 35-річну жінку на пішохідному переході наїхало авто «Смарт». Від сильного удару пацієнтка отримала серйозні ушкодження: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою лівого коліна, численними саднами її шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Не оминула хвиля ДТП і райони. Бригада районної швидкої виїжджала на трасу в село Озерна, де авто врізалося у фуру. Постраждала 46-річна пасажирка автівки. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями хребта постраждалу шпиталізовано у Зборівську райлікарню.

Нещасний випадок стався о 10.07 в с. Великі Бірки, куди виїжджала бригада швидкої допомоги. 6-річна дівчинка запхала собі глибоко у ніс квасолину, коли мама лущила квасолю. Дитина злякалася й почала плакати та важко дихати, жінка викликала швидку. В обласній дитячій лікарні, куди привезла її швидка, дівчинці благополучно витягнули з носа велику квасолину.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *