Скільки податку сплатили власники елітних авто на Тернопільщині?

Скільки податку сплатили власники елітних авто на Тернопільщині?

Власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 2 млн 70,5 тис. грн транспортного податку упродовж січня-вересня цього року. Територіальні громади додатково отримали 618,8 тис. грн цього платежу. Адже сплата перевищила очікувані надходження на 42,6 відсотка.

При цьому підприємства та установи, на балансі яких є дороговартісні авто, перерахували 1 млн 230,3 млн грн транспортного податку. Приріст до очікуваних надходжень склав 70 відсотків. Отож, додаткова сума сплаченого податку склала 506,4 тис. гривень.

Фізособи з початку 2020 року сплатили 840,2 тис. грн за елітні автомобілі. Приріст цього платежу до очікуваних надходжень склав 112,4 тис. грн або 15,4 відсотка.

Як повідомив начальник Головного управління у Тернопільській області Іван Пунько, на території краю на початок жовтня зареєстровано 83 платники транспортного податку, з яких 24 фізичні особи та 59 юридичних осіб. У їхній власності є легкові автомобілі з датою випуску до п’яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, а це 1 млн 771 тис. 125 гривень.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *