Андрій Павелко: Чемпіонат України і Кубок України мають бути дограні

Андрій Павелко: Чемпіонат України і Кубок України мають бути дограні
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко прокоментував рішення онлайн-виконкому УЄФА на своїй сторінці у Facebook, повідомляє АФТ.

«Чемпіонат України і Кубок України мають бути дограні, як мають бути дограні всі матчі чемпіонатів інших європейських асоціацій. Такою була і є позиція Виконкому УЄФА, в онлайн-засіданні якого сьогодні взяв участь. Відтак, переможці національних клубних змагань і учасники єврокубків від України визначатимуться за спортивним принципом – це пріоритет номер один! Завадити завершенню чемпіонату УПЛ і розіграшу Кубка України може лише продовження урядом дії рішення про неможливість проведення футбольних змагань чи непереборні економічні складнощі. Але, як і вся футбольна родина нашої країни, дуже сподіваюсь, що цього не станеться – пандемія піде на спад і в життя мільйонів вболівальників нарешті знову повернеться улюблений футбол.

На засіданні Виконкому УЄФА обговорили чимало інших питань, пов’язаних з відновленням повноцінного футбольного життя після завершення пандемії. УЄФА ретельно моніторить ситуацію з COVID-19 у всіх країнах Європи і на основі отриманих даних розробляються різні варіанти проведення змагань в залежності від можливого подальшого розвитку ситуації. Одне з важливих прийнятих сьогодні Виконкомом рішень – дострокова виплата клубам, футболісти яких викликаються до збірних, 70 млн євро за їх вклад в Євро-2020 та Лігу націй. Наступне засідання Виконкому УЄФА заплановано на 27 травня. До того часу всі національні асоціації мають подати пропозиції щодо свого бачення і варіантів завершення внутрішніх змагань.

Європейський та український футбол зараз переживають дуже складні часи, але це випробування також демонструє нашу єдність і готовність підтримати тим, хто цього потребує найбільше. Дуже вдячний всім клубам і особисто президентам, а також керівництву обласних асоціацій, які долучилися до ініціативи УАФ і допомагають медикам, що зараз на передовій, в боротьбі з COVID-19, та підтримують ветеранів футболу. Разом подолаємо всі випробування і дружня футбольна родина України ставатиме лише сильнішою!», – написав Павелко.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *