Сьогодні: Середа. 19.03.2025

Чи зростуть тарифи на тепло та гарячу воду для тернополян

Чи зростуть тарифи на тепло та гарячу воду для тернополян

На засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води».

Рішенням передбачено, тарифи на опалення та гарячу воду для населення Тернопільської громади залишаються на рівні попередніх років, що не змінювалися з 1 січня 2019 року. Це означає, що в платіжках тернополян не буде жодних змін, у порівнянні з попередніми опалювальними сезонами.

Окрім того, для бюджетних установ вартість послуг з теплопостачання збільшиться на 10% у зв’язку зі зростанням вартості електроенергії. Водночас для інших споживачів тарифи зменшаться на 40% через зниження ціни на газ.

Це рішення прийняте з урахуванням актуальних економічних умов і спрямоване на забезпечення стабільності надання комунальних послуг у Тернопільській громаді.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *