Де на Тернопільщині беруть таких водіїв для перевезення пасажирів? Це – «жесть»

Де на Тернопільщині беруть таких водіїв для перевезення пасажирів? Це – «жесть»

Начальник Управління патрульної поліції Богдан Шевчук та представники органів державної влади зустрілися з керівниками підприємств перевізників у Тернопільській області.

Під час обговорення порушували теми щодо ситуації та аварійності на автошляхах, кількість ДТП, а також профілактику порушень правил дорожнього руху за участі перевізників. Відзначили й те, що з 17 вересня проводяться профілактичні заходи «Безпечна дорога до школи». Усі заходи мають бути спрямовані на недопущення аварійних ситуацій, а особливо смертності на дорогах. Також, наголосили, що безпека руху залежить і від нормування праці та відпочинку водіїв, які надають послуги з перевезення пасажирів.

За час проведення комплексу цільових заходів «Перевізник» у Тернопільській області: оглянули понад 3607 транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів. Склали 790 адміністративних матеріалів за порушення встановлених ПДР. Виявили 42 технічно несправних транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. У 24 випадках були вжиті заходи до посадови осіб.

Серед найбільш поширених правопорушень: 79 випадків перевезення пасажирів понад встановлену кількість тощо; 12 випадків створення аварійної ситуації іншим учасникам дорожнього руху; 53 порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів; 75 випадків керування транспортними засобами, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль; 222 випадки відхилення від визначеного маршруту руху автобуса або маршрутного таксомотора, не заїзд на автостанцію (автовокзал), якщо такий заїзд передбачений розкладом руху автобуса або маршрутного таксомотора; 28 випадків керування водіями без необхідних документів; 21 випадок випуску на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством; 12 випадків керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, повідомляють у патрульній поліції Тернопільської області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares