Для лікаря-педіатра Галини Довганюк з Хоросткова немає «чужих» дітей

Для лікаря-педіатра Галини Довганюк з Хоросткова немає «чужих» дітей

Для кожного з нас є важливим здоров’я та самопочуття. Тому, коли турбує недуга, звертаємось за допомогою до лікарів. Природнім є бажання отримати консультації та лікування у фахівців, яких ми знаємо і яким довіряємо. Але найбільше непокоїть, коли хворіють діти. І кваліфікована допомога лікаря-педіатра є життєво необхідною. Такими є лікарі Хоростківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини подружжя Довганюків.

Галина Степанівна Довганюк – лікар-педіатр вищої категорії. Працює за фахом уже 34 роки. Михайло Романович – завідуючий амбулаторією, лікар-рентгенолог вищої категорії. Також має чималий досвід – 37 років практики.

Амбулаторія обслуговує місто Хоростків та прилеглі села Хлопівку, Сороку, Клювинці, Карашинці, що на Гусятинщині.

Галина Степанівна – лікар від Бога, професіонал своєї справи. Усміхнена, привітна, доброзичлива. Не зважаючи на пору року та погоду, завжди поспішає до своїх маленьких пацієнтів.

– Важким був початок 2016-го року, – розповідає Галина Степанівна. – Грип не оминув дорослих і дітей. Але усім надали допомогу. Бувало, майже посеред ночі телефонує стривожена мама й повідомляє, що в дитини висока температура. Збираюсь і поспішаю на виклик. Вважаю, немає більшої цінності в житті, аніж здоров’я. А здоров’я дитини – важливіше вдвічі. Для мене не існує поняття «чужі» діти. Вони всі – мої.

Галина Степанівна любить свою роботу. А хоростківчани поважають лікарку та її чоловіка Михайла Романовича за душевну доброту, розуміння й за те, що завжди можна сподіватися на допомогу.

Олена БІЛА.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *