Допоможімо Вадимчику жити: 9-річному хлопчику з Підгаєччини діагностували 4 стадію раку

Допоможімо Вадимчику жити: 9-річному  хлопчику з Підгаєччини діагностували 4 стадію раку

Вадимчику потрібні донори четвертої(+) групи крові та кошти
«Моєму двоюрідному братику Вадимчику Табаркевичу поставили діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія 4 стадії, – написала на своїй сторінці у фейсбуці Мар’яна Табаркевич. – Йому всього 9 років…»
Як розповіла нашому виданню Мар’яна, Вадимчик, донедавна жвавий і непосидючий хлопчик, живе із сім’єю у селі Шумляни Підгаєцького району. Статків особливих у родині нема. У сім’ї, крім Вадимчика, підростають сестричка і братик 6 та 12 років. Час від часу тато хлопчика змушений їздити на заробітки за кордон.
Біда прийшла у сім’ю несподівано. Десь місяців три тому Вадимчик захворів, почали боліти нирки. Та після курсу лікування усі аналізи були добрі. Однак через деякий час хлопчик почав жалітись, що болять руки і ноги. Показник крові були поганими, виявили високий рівень тромбоцитів. Днями у хлопчика почалися судоми, нестерпний біль у голові та шиї.
Зараз, каже Мар’яна, Вадимчик з мамою перебувають у дитячій лікарні в Тернополі. «Охматдит» через коронавірус поки що не зміг їх прийняти, тому щоб не втрачати дорогоцінний час, перший блок хіміотерапії проходять у Тернополі. Всі препарати, які потрібні для цього, в лікарні є.
Зараз дуже потрібні донори четвертої (+) групи крові. Це повинні бути люди, які за дзвінком лікаря мають невідкладно прибути в медичний заклад для здачі крові, коли Вадимчику буде потрібен тромбоконцентрат.
Хто може здати кров для хлопчика, телефонуйте його мамі Людмилі – 098 086 9192 або сестрі Мар’яні – 096 456 4443.
Родина просить молитви за здоров’я Вадимчика. А також підтримати коштами, адже, як зазначає, Мар’яна, цей важкий шлях боротьби з раком для сім’ї тільки розпочинається.
Давайте разом допоможемо маленькому хлопчикові жити!
Картка Приватбанку батька хлопчика 5168 7574 1994 1382 Табаркевич Андрій Володимирович.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *