Мешканка Тернопільщини потрапила в сексуальне рабство в Італії: у поліції розповіли про торгівлю людьми

Мешканка Тернопільщини потрапила в сексуальне рабство в Італії: у поліції розповіли про торгівлю людьми

П’ять фактів торгівлі людьми задокументували від початку року поліцейські Тернопільщини. Три з них – це сексуальна експлуатація, ще два – жебракування.
– Нашу громадянку з Тернопільської області відправили в Італію під приводом працевлаштування в одному з готелів прибиральницею. Однак її помістили в приміщення, забрали паспорт. За сприянням поліції Італії її доправили додому, і цього року кримінальне провадження ми скерували до суду, – розповів начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Олександр Буняк на зустрічі з журналістами.
Двоє дівчат потрапили на гачок аферистів і, як результат, опинилися в сексуальному рабстві в Об’єднаних Арабських Еміратах. Триває кримінальне розслідування і щодо торгівлі людьми методом жебракування.
– Четверо людей експлуатували людей з ознаками інвалідності – прохачів. Вони на території Тернополя біля ринків, церков, біля торговельних центрів просили милостиню. Цих людей утримували в нелюдських умовах, раз на день годували, жили в сараї, неподалік міста, – розповіли в поліції.
Двоє зловмисників під вартою, ще одна під домашнім арештом, а четвертого підозрюваного оголосили в розшук.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *