Дріжджі: супер-засіб для вашого городу

Дріжджі: супер-засіб для вашого городу
Дріжджова підгодівля рослин зараз набуває величезної популярності, оскільки рослини на неї благотворно відгукуються, а результат її застосування перевершує всі очікування. Дріжджові бактерії пригнічують грибкові захворювання рослин, а самі рослини не тільки отримують безліч цінних мікроелементів і вітамінів, а й необхідний їм азот в легкозасвоюваному вигляді.

Дуже люблять дріжджову підгодівлю огірки, томати, перець і баклажани, і навіть квіти! Троянди від такої підгодівлі цвітуть просто приголомшливо, з легкістю переносять спеку і посуху. Любителям орхідей на замітку – підгодуйте їх дріжджовим розчином і ви зрадієте результату. Рецептів дріжджового підживлення рослин багато і всі вони дуже прості. Розповімо про деякі з них.

Спосіб №1. Складаємо в бочку вирвану з городу траву (наприклад: бур’яни, обламані пасинки помідорів, кволу проріджену зелень), заливаємо водою і нехай добу постоїть, прогріється. Потім додаємо 500 гр дріжджів і залишаємо на дві доби. Добре буде туди накидати хлібних кірок, сухарів, черствого хліба і т.д. Далі цим розчином поливаємо рослини.

Спосіб №2. На 3-х літрову банку води беремо півсклянки цукру і 4 пакети сухих дріжджів. Вода повинна відстоятися і бути теплою. Спочатку в невеликій кількості води розводимо цукор і дріжджі, потім в цей розчин доливаємо воду, що залишилася. Ставимо в тепле місце, нехай собі бродить. Коли бродіння закінчиться, розводимо отриману рідину теплою водою (1 склянка бражки на відро води) і поливаємо наші огірки-баклажани (не менше 1 літра на рослину).

Спосіб №3. 50 грам сирих дріжджів розмішуємо у відрі теплої води, даємо настоятися 2-3 години і поливаємо рослини по півлітра під кущ.

Спосіб №4. 100 грам сирих дріжджів розмішуємо у відрі теплої води, додаємо півлітрову банку якогось старого варення або чогось солодкого і нехай бродить. Після беремо склянку бражки, розбавляємо в 5 літрах води і поливаємо під корінь або по зеленому листу.

Зверніть увагу!

Для того, щоб дріжджова підгодівля діяла, необхідне тепло, тобто, температура не нижче 20 градусів, і грунт має бути вже прогрітий.

Підгодовувати потрібно 2-3 рази за сезон. Квіти підгодовуємо в травні і ще раз влітку, овочі – через пару тижнів після посадки у відкритий грунт і ще днів через 20. Також полийте бражкою рослини, що пересаджувалися, а ще кволі та хворі.

Поливати дріжджовим розчином можна не тільки під корінь, а й по зеленому листу. У цьому випадку він діє як позакореневе підживлення і додатково захищає рослини від різних грибкових захворювань.

Суниця любить дріжджі, а ось застосування такої підгодівлі для цибулинних – спірне. вони надалі можуть погано зберігатися.

Порада: коли робите дріжджовий розчин, обов’язково візьміть більшу тару, щоб йому було де бродити.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *