Дві поразки у двох матчах

У 3-у турі чемпіонату України серед команд другої ліги ФК «Тернопіль» на домашньому полі поступився чернівецькій «Буковині» – 1:2.

Активніше матч розпочали гості, які провели кілька гострих флангових атак, які, щоправда, особливої небезпеки голкіперу ФК «Тернопіль» Роману Чопку не несли. Господарі в першій половині тайму подали кілька кутових, провели вимушену заміну та завдали один неточний удар по воротах суперника.

Такий неквапливий футбол на початку матчу приспав пильність оборонців «Буковини», які на 28-й хвилині у карній зоні зіграли не за правилами. Арбітр без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті чітко реалізував тернопільський капітан Ігор Курило.

Щойно розпочався другий тайм, як тернополяни повинні були збільшувати свою перевагу в рахунку і навіть  забили гол, якого, щоправда, арбітр не зарахував.

Доволі несподівано все в матчі перевернулося з ніг на голову в останні п’ять хвилин основного часу. Спершу капітан «Буковини» прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок (1:1). А далі гостям вдалася швидка контратака, яку вони завершили точним ударом у нижній кут воріт.

Відтак, після трьох турів, один з яких «Тернопіль» пропустив, муніципали не набрали жодного пункту у турнірній таблиці.

*   *   *

Натомість тернопільська «Нива», зігравши у Вінниці внічию 1:1, здобула надважливе для себе очко і після двох зіграних та одного пропущеного матчу з 4 пунктами перемістилася на 6 місце. На 1 очко більше у вінницької «Ниви», проте вона зіграла усі три тури.