Дитячі стінки для підлітків

Дитячі стінки для підлітків

Дитяча кімната не повинна бути заставлена ​​зайвими меблями. Зручно організувати простір, залишаючи місце для ігор, допоможуть дитячі стінки. Цей елемент меблів є багатофункціональним і зручним, дозволяє використовувати малу частину кімнатної площі. Існує кілька варіантів дитячих стінок, про які можна прочитати далі.

Види дитячих стінок

Дитяча стінка є важливим елементом меблів для підростаючого малюка. Новонароджений не потребує такої кількості речей, як школяр. Тому, коли немовля підросте, варто задуматися про покупку стінки.

1. Дитяча стінка з комп’ютерним столом. Є кілька варіантів дитячих стінок, що включають в комплектацію комп’ютерний стіл. Стінка виконана з натурального дерева, завдяки чому мінімізується кількість шкідливих випарів. Велика кількість поличок і шухлядок дозволять зручно і компактно розмістити як одяг, так і іграшки, підручники. Раціональнішою стає покупка шафи з закриваються поличками, це дозволить уникнути скупчення пилу. Комп’ютерний стіл з висувною поличкою для клавіатури дозволить розмістити стаціонарний ПК або ноутбук.

2. Дитяча стінка з ліжком-горищем. Для любителів спати на другому ярусі прекрасно підійде даний вид стінки. Ліжко розташоване на висоті близько 1.5-2 м, забратися на неї можна за допомогою драбини, яка розташована збоку або спереду стінки. Під ліжком у ніші зручно розміщується комп’ютерний стіл з кількома відкритими поличками. У стінці можна зберігати верхній одяг та інші речі, деякі моделі оснащені штангами для зберігання речей на тремпелях.

Перевагами кожної моделі стінки є значна економія місця в кімнаті, адже весь вільний простір не буде заставлено іншими меблями.

Кілька порад для батьків

Купуючи стінку для своєї дитини подбайте про безпеку його здоров’я:

 • Правильна розстановка освітлювальних приладів в залежності від того, якою рукою пише ваша дитина, не дозволить зіпсувати зір в ранньому віці. При покупці стінки з ліжком-горищем також важлива наявність світильників над ліжком – якщо малюк віддає перевагу читанню перед сном, йому не потрібно буде спускатися з ліжка для того, щоб вимкнути світло.
 • Матрац з достатньою твердістю дозволить спині відпочити за ніч і позбавити від ймовірності проблем з болями в спині з раннього віку.
 • Регулювання стільця по зростанню дозволить зберегти правильну поставу в будь-якому віці.
 • Доводчики для плавного закривання шафок позбавлять від проблеми прищеплення пальчиків.
 • Відсутність гострих кутів актуальна для дітей будь-якого віку – ніхто не застрахований від випадкових ударів об кути.

Правильно підібрана стінка з урахуванням віку та вподобань дитини дозволить малюкові проводити вільний час в затишку і комфорті.

About The Author


Loading...Схожі публікації

1 коментар

 1. Avatar
  Марина

  Обирати стінку в дитячу кімнату слід ретельно. Особисто в мене дитина не раз вдарялась об гострі кути і ходила потім з синцями. Купували спеціальні запобіжники на кути, не допомогло (як не відклеїться, то дитина віддере). На MebelOk має бути багато сучасних варіацій стінок. Плавні доводчики, до речі, це класно. Мені подобаються – ніякого грюкання шафками!

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares