Експрес-весілля організували за добу: Тернопільські військові побралися перед від’їздом на Схід (ФОТО)

Експрес-весілля організували за добу: Тернопільські військові побралися перед від’їздом на Схід (ФОТО)

Красива весільна сукня, стильний костюм нареченого, синьо-жовті кульки і навіть військовий оркестр. Весілля військовослужбовців 44-ї артилерійської бригади Віктора Колєснікова і Тетяни Дзюби вдалося на славу. Та лише найближчі знають, що організували його буквально за добу.

Віктор і Тетяна познайомилися в зоні АТО в 2016 році. Згодом, вже повернувшись у Тернопіль, почали зустрічатися. Тетяна – з Тернополя. Військова служба – це її дитяча мрія. Віктор – з Кам’янця-Подільського. Його  мобілізували у 2015 році.

– Весілля ми планували відсвяткувати в січні, але обставини склалися по-іншому, – розповідає Тетяна. – Спершу Віктор був в ООС, а потім смішна ситуація склалася в мене коли мені виповнилось 25 років, я не вклеїла у паспорт нове фото, тож довелося чекати 10 днів.

Тож склалися обставини так, що одружитися вони змогли практично перед від’їздом в ООС. Відкладати вже не хотіли, тож замовили банкет у ресторані і почали готуватися до події. Звичайно, часу було зовсім мало. Однак друзі по службі вирішили їм допомогти.

– Віктор і Тетяна – чудова пара, – розповідає їхня подруга, начальник клубу частини Юлія Шкугра. – Ми дуже хотіли, щоб це свято їм запам’яталося на все життя. Замовили музикантів, оформили фотозону, весільну арку, фуршетні столи із солодощами, козацькими частуваннями. Коли молодята вийшли на вулицю після розпису, їх зустрічав наш військовий оркестр. Вони ні про що не здогадувалися, тож були здивовані.

Молодята зізнаються, були шоковані, коли на вулиці побачили музикантів.

– Сюрприз був неочікуваний для нас обох, – каже Тетяна. – Ми були дуже раді, що для нас підготували таку несподіванку. Це був найкращий подарунок. Нас переповнювали емоції.

У медовий місяць молодята мріють помандрувати Європою. Та, зізнаються, зараз це планувати важко. Вже днями пара вирушає в зону ООС. Там вони бачитимуться рідко – кілька годин на вихідних, адже у кожного різні завдання. Та молодята щасливі, що таки поєднали свої долі і що мають таких хороших друзів, які готові завжди їх підтримати і влаштувати незабутнє свято.

«Наш ДЕНЬ» бажає щастя молодим, мирного неба! А ще неодмінно – помандрувати у найсолодший медовий місяць!

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів “Поспішай творити добро!”, ініційований благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом

Юлія ТІЩЕНКО


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *