«Українці зачекалися на господаря»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»

«Українці зачекалися на господаря»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»
Тарута – гарант відновлення економіки

Розпочинаючи писати статтю, розумієш: якщо ти будеш нецікавий та непереконливий – надалі будуть читати лише заголовки. Так, потрібно писати, про що думаєш, про що переживаєш, про розчарування та враження – от можливо тоді до тебе прислухаються і твоя думка буде вислухана.

Вміння відрізнити важливе від другорядного сьогодні, я б сказав, найактуальніше. Важливо це тому, що стосується нашого майбутнього, наших сімей, наших дітей. Нам необхідно усвідомити, що нам потрібно, куди ми прагнемо, і від правильного вибору буде залежати наше майбутнє.

Українцям сьогодні як ніколи потрібне відчуття власної держави і розуміння, що вона все-таки в небезпеці. Державі потрібен лідер, який би повернув довіру до людей, до влади, яка сьогодні тягне країну назад. Я переконаний, що саме сьогодні країні потрібен господар, промисловець, антикризовий менеджер, такий, як Сергій Олексійович Тарута.

Стратегічні орієнтири політика Сергія Тарути і партії «Основа»:

– Україна до 2030 року повинна увійти в ТОП-30 країн світу за економічним зростанням ВВП на рівні $710-750 млрд.

– Щорічні темпи росту економіки повинні бути не менше 10%.

Необхідно реалізувати структурні зміни в економіці з переходом від сировинної моделі до виробництва високо- і середньотехнологічної продукції.

Потрібно також створити умови для успішної модернізації національної економіки, для інноваційного стрибка України, для розвитку національної інноваційної інфраструктури, для активізації співпраці в трикутнику «бізнес-наука-освіта», вважають в партії «Основа». Наука повинна стати основою інноваційної економіки України, на наукові розробки необхідно виділяти не менше 3% ВВП.

Як майбутній Президент України Сергій Тарута зобов’язується забезпечити системний захист українського виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках, ліквідувати монополії і формувати конкурентне середовище, вихід економічної діяльності із тіні, реалізацію ефективних антикорупційних заходів і податкових інструментів.

«Необхідно забезпечити також успішний розвиток в Україні галузей креативної економіки – кінематографу та телебачення, образотворчого мистецтва, музичного виробництва, IT-сектора, туризму, культури і спорту», – відзначив Сергій Тарута.

Одне з ключових зобов’язань партії «Основа» – створення 2 мільйонів робочих місць із гідною зарплатою після перевантаження влади в країні.

Підприємствам, які зупинились у 2014-2018 роках, будуть виділені безпрецедентні кредити на відновлення виробництва – на свою роботу можуть повернутися мільйони людей.

Успішним підприємствам, які розвиваються, будуть виділені довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, а це дозволить створити не один мільйон робочих місць.

Державні та приватні заводи отримають замовлення на 150 мільярдів гривень у рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розпочнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми замінимо власним, українським виробництвом. Ми повернемо державні замовлення на українські заводи – і країна запрацює, зобов’язуються в партії «Основа».

«Як Президент України я візьму на себе відповідальність за економічний розвиток країни. За роки роботи в металургії я створив першу і найбільшу транснаціональну компанію в Україні, налагодив співпрацю з провідними світовими фінансовими організаціями і готовий використовувати набутий досвід для ефективного керівництва державою», – заявляє Сергій Олексійович Тарута.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares