Футзальний чемпіон Тернопільщини новий сезон розпочав з поразки

Величезну глядацьку аудиторію зібрав, 6 листопада, пропущений матч першого туру вищої Тернопільської футзальної ліги. Яблуку не було, де впасти в спортивному комплексі “Політехнік”. Це й не дивно, адже зустрічалися діючі чемпіони Тернопільщини – футзальний – “Sebn-Скиня” (Тернопіль) та футбольний – великогаївський “Агрон”, повідомляє Спорт Тернопільщини з посиланням на ФФТО.

Матч видався дуже емоційним, інколи події на спортивному майданчику переходили межу і суддям довелося вилучати гравців. Таких у цій зустрічі було аж троє – Арсен Кривобедрий та Олег Лівіцький з боку “Агрона” та Роман Кісіль з “Sebn-Скині”. Що ж до самого поєдинку, то гравці “Агрона” з перших секунд задали такий шалений темп, що їх суперник просто його не витримав. Свою перевагу великогаївська команда втілила наприкінці першого тайму після красиво розіграшного штрафного удару. Тарас Червонецький відкотив м’яча під удар Валентину Білику і той з далекої відстані гарматним ударом відкрив рахунок.

За вісім хвилин до завершення матчу футболісти “Sebn-Скині” пішли ва-банк, випустивши замість голкіпера польового гравця. Однак це їм не допомогло. Надійна гра воротаря “Агрона” Івана Рогаля та відверто невпевнена гра гравців суперника призвели до того, що футзальному чемпіону невдалося відзначитися жодного разу. Натомість великогавїська команда ще двічі розписалася у воротах “Sebn-Скині”. За дві хвилини до фінального свистка після перехоплення, Тарас Червонецький відпасував на Назара Процика, той віддав м’яча Руслану Луцику, котрому нічого не залишалося, як вразити порожні ворота (2:0). А за 22 секунди до завершення матчу Петро Скобляк розіграв аут з досвідченим Віктором Коваликом і останній потужним ударом встановив кінцевий рахунок у матчі (3:0).

“Sebn-Скиня” (Тернопіль) – “Агрон” (В. Гаї) – 0:3 (0:1)

Голи: Валентин Білик (19), Руслан Луцик (37), Віктор Ковалик (39).