Гастрит: народні методи лікування

Гастрит: народні методи лікування

Якщо у вас часто болить шлунок, ви страждаєте на гастрит чи інші шлункові хвороби, найперше – потрібно звернутися до гастроентеролога. А щоб лікування було ефективним та дієвішим, ми підготували добірку чудових народних методів, які полегшать симптоми та пришвидшать одужання.

Відвар з насіння льону

Льон здавна використовують для лікування гастриту. Всередині ці зернята маслянисті, тому відвар з них виходить тягучим і густим. Саме він позитивно впливає на стінки шлунка, зменшує запалення та полегшує біль. Їсти такі зернята сирими не можна, адже це може мати зворотний ефект. Гострі кінчики насіння подразнюють шлунок.

Сік із капусти

Якщо у вас понижена кислотність, то сік із капусти – чудовий метод побороти наслідки цієї недуги. Для людей із частими болями у шлунку він може стати справжнім порятунком.

Молоко і мед

Змішайте мед із теплим молоком, і ви отримаєте чудовий засіб для полегшення симптомів гастриту. Після такого напою біль у шлунку спадає.

Обліпиха

Олія, яка міститься у плодах обліпихи, гарно обволікає шлунок та допомагає при гастриті. Також ці помаранчеві ягоди містять в собі каротиноїди, які мають протизапальний ефект та добре загоюють рани.

Виключити з свого раціону все, що містить оцет, і не вживати каву

Якщо ви лікуєте гастрит, потрібно пам’ятати, що деякі продукти протипоказані за цієї хвороби. Наприклад, оцет подразнює шлунок, від чого можуть з’явитися гострі болі. А ще – лікарі радять обмежити вживання кави.

Пам’ятайте, що ці методи не лікують гастрит, а лише полегшують його симптоми та пришвидшують медикаментозне лікування, яке вам призначив лікар.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *