«Лановецький зооботсад» планують відкрити до Дня Незалежності України

«Лановецький зооботсад» планують відкрити до Дня Незалежності України

У Лановецькому зоологічному саду триває робота. Вже облаштували пішохідні доріжки, мости, розчистили водойми і розробили схему озеленення.
У рамках робочого візиту голова обласної державної адміністрації Володимир Труш оцінив стан ремонтних робіт на об’єкті. Оновлений зооботсад планують відкрити до Дня Незалежності України.
– Лановецький зооботсад має усі шанси стати туристичною родзинкою міста. Адже кілька десятків років тому це було улюблене місце відпочинку ланівчан та гостей. Проєкт потрапив у програму «Велике будівництво». Сам задум цього парку – це величезна територія з велодоріжками, деревами, мостами і штучними водойми. Думаю, ця «жива» фотозона стане окрасою міста та приваблюватиме туристів. Такі зміни не можуть не тішити ланівчан, а результат принесе радість усім, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Для завершення робіт необхідно завезти ґрунт, вирівняти ділянки поміж доріжками й засіяти траву. Згодом, за попередньо розробленою картою, висадять дерева. Згідно з проєктною документацією, у зооботсаду заплановано побудувати більш як 2500 м пішохідних доріжок, встановити освітлення та насадити більше 1000 дерев та кущів. Після закінчення будівництва у «Лановецькому зооботсаді» можна буде побачити канадський червонолистий клен, туї різних видів, самшит, акацію, сакуру та магнолію.
Вартість робіт –  11,2 млн грн. Це майже 8 млн грн з державного бюджету і 3 млн з місцевого.

Лановецький зооботсад визнаний зоологічним парком місцевого значення в Україні. Заснований у 1988 році на базі територіального парку культури і відпочинку. Площа парку – 10 га. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares