Легкоатлети тернопільського «Інваспорту» завоювали у Кропивницькому 18 нагород

Легкоатлети тернопільського «Інваспорту» завоювали у Кропивницькому 18 нагород

У Кропивницькому завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. Учасниками турніру стали 360 представників з 24 областей України та міста Києва. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок. Легкоатлети Тернопільського «Інваспорту» завоювали у Кропивницькому 18 нагород.

Щодо особистих результатів, то серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед чоловіків Жекало Іван (1999 р.н., клас Т-46) здобув дві золоті нагороди, посівши перше місце у бігу на 800 м та у бігу на 1500 м (тренери: заслужений тренер України Салук І.А, Костишин Я.В.).

Також дві золотих медалі виборов у бігу на 800 м та на 1500 м Шаповал Сергій (1984 р.н., клас Т-47, тренер Ворко В.І.).

У метанні списа серед чоловіків Руслан Худаяров (1990 р.н.) у класі F-38 посів третє місце, а у класі F-46 Божемський Микола (1991 р.н., с.Денисів, Козівський р-н) став переможцем. Також Божемський Микола здобув бронзову нагороду у штовханні ядра (6 кг).

У цьому ж виді, але з ядром вагою 4 кг МСУ Гродзік Володимир (1983 р.н., клас F-36) посів четверте місце і підтвердив норматив майстра спорту.

У класі F-54 Олійник Святослав (1982 р.н.) у метанні спису став срібним призером та здобув золоті медалі у метанні диска та штовханні ядра, причому в обох цих видах спортсмен вперше виконав норматив КМСУ.

У класі F-55 Цитриков Сергій (1977 р.н.) у метанні списа завоював бронзову нагороду, у метанні диска був четвертим, а штовханні ядра – п’ятим. Готував метальників до змагань заслужений тренер України Іван Салук.

Три медалі завоювала і ще одна підопічна Івана Салука майстер спорту України міжнародного класу Ольга Зазуляк серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку. Так, серед жінок у класі Т-20 Ольга Зазуляк (1994 р.н.) у бігу на 100 м посіла третє місце і здобула два «золота» у класі F-20: у стрибках у довжину та у потрійному стрибку.

Ще дві медалі до скарбнички тернопільської команди додала Муравська Руслана (2000 р.н.), яка серед жінок у класі F-20 виборола перше місце у стрибках у висоту та друге місце у стрибках у довжину, вперше в обох цих видах виконавши норматив майстра спорту України. Тренер спортсменки – заслужений тренер України Михайло Васірук.

Двом медалями відзначився на турнірі і Хрупалик Микола (1996 р.н.), який серед чоловіків у класі Т-20 здобув срібні нагороди у бігу на 3000 м та стрибках у висоту, а у бігу на 1500 м був четвертим. У цьому ж класі Репета Мар’ян у бігу на 200 м та на 400 м був сьомим, у бігу на 800 м – четвертим. Тренував Миколу Хрупалика та Мар’яна Репету Віктор Ворко.

Загалом на чемпіонаті України з легкої атлетики у Кропивницькому тернопільські спортсмени здобули 10 золотих, 4 срібних, 4 бронзових нагород. Готували наших легкоатлетів до змагань тренери: ЗТУ Салук Іван, ЗТУ Васірук Михайло, Ворко Віктор, Костишин Ярослав.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares