Митрополит Епіфаній: «Сьогодні всі ми повинні докладати зусиль, аби зберегти розумну людяність»

Митрополит Епіфаній: «Сьогодні всі ми повинні докладати зусиль, аби зберегти розумну людяність»

Церква завжди поруч з людиною – в моменти радості й щастя, хвороби і скорботи. Вона, наче любляча мати, завжди готова прийняти у свої обійми кожного, допомогти, підтримати, розрадити, заспокоїти, – йдеться у зверненні до вірян Митрополита Епіфанія. – Нині, під час поширення світом небезпечного вірусу, людство переживає дуже складний період випробувань – тілесних, фізичних, психологічних, душевних та моральних. Але всі християни знають, що Господь ніколи не полишає нас напризволяще з нашими недугами, а посилає нам всі засоби для перестороги, а також ліки та лікарів (як для душі, так і тіла), здатних зцілити або значно полегшити страждання.

Знаємо, що Господь нікому не дає випробувань понад його силу. Але це в жодному разі не означає, що людина може опустити руки й не берегтися, не лікуватися. Навпаки, нехтувати лікуванням – це гріх занедбання Божого дару життя. Так само, як і доводити себе до хвороби алкоголем, палінням, лінощами, легковажністю, навмисним ризиком тощо. Здоров’я, як і життя, – це один з дарів Божих, тож його потрібно берегти й плекати.

Сьогодні всі ми повинні докладати зусиль, аби зберегти розумну людяність, не дратуватися, не панікувати, не впадати у розпач і маловірство, а навпаки – намагатися бути уважними до себе й оточуючих, дотримуватись рекомендацій, вивчати та вчасно виявляти будь-які симптоми хвороби, а також бути милосердними й терпимими до інших. Молімося за всіх, хто зіткнувся з недугою, та з добром у серці просімо у Господа благословити цих людей, дарувати їм тілесну силу і зміцнення їхнього духу!

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *