На що здатен акумулятор Samsung Galaxy A51?

Однією з ключових «фішок» Samsung Galaxy A51є досить потужна батарея – її ємність становить 4 000 mAh. Для сегменту смартфонів середньої цінової категорії такі акумулятори є практично неофіційним стандартом. Оскільки у попередника А50 був менший екран та інша ОС, а для більш потужного пристрою знадобився і більший запас енергії.

Автономність Samsung Galaxy A51

Різні тести показують, що під середнім навантаженням A51 здатен пропрацювати в середньому до 30 годин. При максимальному безперервному навантаженні смартфон працює близько 9 годин. Це не якийсь особливий показник, але його точно можна назвати пристойним. Навіть якщо ви не випускатимете пристрою з рук, енергії повинно вистачити на цілий день. В режимі очікування смартфон здатен працювати до 350 годин.

Відтворення аудіо на максимальній гучності «з’їсть» заряд батареї приблизно за 90 годин. Відео можна переглядати 120 годин, причому яскравість екрану буде максимальною. Радимо вмикати режим автоматичного регулювання яскравості. В A51 він працює дуже добре – підсвічування завжди саме таке, аби вам було комфортно.

Важливий нюанс – таку батарею виробник зумів розмістити у пристрої товщиною всього 7,9 мм. За посиланнямви ознайомитеся і з іншими характеристиками, у т.ч. й габаритами. Тонкий смартфон і потужний акумулятор – це точно вдале поєднання. Пристойна автономність також досягається і за рахунок збалансованого програмного забезпечення. А ще завжди є економний режим роботи.

Заряджання

A51 підтримує швидку зарядку на 15 Вт, яку виробник надає в комплекті. Флагманські пристрої Samsung сьогодні працюють навіть на рівні 25 Вт. Але A51 знаходиться дещо нижче в ціновій класифікації, тож тут теж все гаразд.

Повністю акумулятор заряджається трохи більш як за 1,5 години. Ви без проблем можете досить швидко відновити запаси енергії в офісі, кав’ярні чи іншому публічному просторі. При цьому смартфон трохи нагрівається, але це є цілком нормальним процесом. Бездротової зарядки немає, однак у такій ціновій категорії було б досить дивно її побачити. Поки що це преміальна опція, яка з часом дешевшатиме і просуватиметься «вниз».

Варто відзначити й те, що виробник не став ускладнювати процес заміни батареї. Все можна зробити й самостійно, хоча краще звернутися до спеціаліста. Однак вам не доведеться шукати якісь особливі інструменти чи довго розбиратися з інструкцією.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares