На Тернопільщині провели акцію проти використання поліетиленових пакетів

На Тернопільщині провели акцію проти використання поліетиленових пакетів

Тернопільська обласна державна адміністрація долучилася до Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів «День без поліетилену».

Організувало тематичну акцію управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації. Підтримали акції і представники Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Заступниця директора департаменту – начальниця управління ЖКГ та енергозбереження ТОДА Софія Близнюк наголосила, що за останні 65 років людство напродукувало понад 8 мільярдів тонн пластику, більшість – пакети. Такий об’єм є еквівалентним 25 тисячам нью-йоркських хмарочосів.

«В Україні щороку на одного українця припадає до 500 поліетиленових пакетів. Тому будьте eco-френдлі – це не лише збереже довкілля, а й заощадить ваші кошти, які щодня витрачаєте на пластикову упаковку та поліетиленові пакети», – підсумувала Софія Близнюк.

На важливості відмови від використання поліетиленових пакетів акцентував також аспірант кафедри геоекології ТНПУ ім. В. Гнатюка Ігор Кузяк.

«Важливо, щоб населення області якомога швидше відмовились від поліетиленових пакетів і виробів. Це допоможе зберегти навколишнє середовище і власне здоров’я. Наші студенти-екологи реалізують відповідні проєкти, мають власні розробки цих еко-сумок, тощо. Це популярні сьогодні речі», – поділився Ігор Кузяк.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares