На Тернопільщині відзначили меценатів і благодійників, які підтримали проект «Людина року – Меценат Року» (ФОТО)

На Тернопільщині відзначили меценатів і благодійників, які підтримали проект «Людина року – Меценат Року»

Регіональний гуманітарно-соціальний форум «Благодар» відбувся в конгрес-центрі санаторію «Медобори», що в селі Коноплівка Теребовлянського району.

Під час зустрічі обговорювали актуальні проблеми розвитку меценатського руху, популяризації благодійності у суспільстві, потребі об’єднання людей довкола добрих справ. Також йшлося про необхідність покращення  взаємодії між благодійними фондами, відсутність інтересу держави до проектів, що реалізовують різні фонди і конкретні меценати. Обговорювали і те, як повернути довіру суспільства до благодійних фондів, про необхідність прозорої діяльності та публічної звітності.

– За період з 2012 року ми змогли допомогти 24 родинам, у яких  важкохворі діти, – розповідає координатор проекту «Людина року – Меценат Року» Сергій Бачинський. – Також ми підтримували лікувальні та лікувально-профілактичні заклади. Ми завжди звертаємося до людей доброї волі, шукаємо тих, хто готовий з щирим серцем допомогти тим, хто цього потребує. Під час форуму нам вдалося зібрати 80 тисяч гривень для чотирьох сімей з Тернопільщини.

До слова, Сергій Бачинський відомий як організатор та керівник різних культурно-мистецьких проектів. І проект «Людина року. Меценат року», власне, розпочинався в рамках фестивалю популярної музики «Зустрічі друзів».

– Поштовхом до благодійної діяльності стали проблеми, які виникли у моїй родині, – розповідає пан Сергій. –  Коли у нас народився важкохворий син і лише за перший рік свого життя він переніс чотири операції, пролежавши в реанімації загалом одинадцять місяців. Я знаю, що таке боротися за здоров’я дитини. І розумію тих батьків, яким озвучують невтішний діагноз і необхідну суму на лікування. Тож від початку задуму цього благодійного проекту допомога є   адресною – конкретній дитині для лікування чи реабілітації.

Сергій Бачинський започаткував благодійний проект «Людина року – Меценат Року» і тепер регулярно організовує зустрічі небайдужих людей, які готові допомагати іншим.

Цьогоріч на форумі «Благодар» вшанували кращих благодійників та меценатів 2019 року, які допомагали в лікування та реабілітації чотирьох хворих діток з Тернопільщини. На урочистій церемонії називали прізвища небайдужих людей краю, керівників підприємств, фірм, товариств, які долучилися до проекту. Серед них: аграрії Антон Білик та Петро Пеляк,  керівник «Тернопільбуду» Василь Лило, керівник ортопедичного центру Неля Хоміцька, директор ТОВ «Агро-Млин» Богдан Олійник, інші відомі краяни. Номінантом стала і головний редактор газети «Наш ДЕНЬ», заслужений журналіст України Зіна Кушнірук. Серед меценатів та партнерів у різних номінаціях організатори проекту також вкотре відзначили учасників Ліги підприємців «Українська справа»: директора ТОВ «АНТ» Михайла Ратушняка, ресторатора Ігоря Парія, керівника ТОВ «Надзбруччя-Сервіс» Василя Глембу…

Була присутня на нагородженні і мама, дитина якої отримала допомогу цього року. Вона від імені усіх родин зі сльозами на очах дякувала благодійникам за підтримку, завдяки якій вони не втрачають надію і продовжують боротися за життя і здоров’я своїх дітей. Зворушливі слова вдячності не залишили байдужим нікого.

Сергій Бачинський закликає усіх людей долучатися до благодійності, робити добрі справи і не бути байдужими до чужої біди.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares