Відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат зібрав у Тернополі рекордну кількість учасників з усієї України

Відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат зібрав у Тернополі рекордну кількість учасників з усієї України

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2013 років народження 3 листопада відбувся в Тернополі. Заявки на участь у турнірі подало 530 бажаючих, а прибуло до нашого міста понад 420 спортсменів з Чернівецької, Житомирської, Київської, Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей. Учасники боролись за нагороди чемпіонату в залі ФОК ССК «Універ» ТНЕУ.

Як повідомив тренер тернопільської команди, організатор змагань Віталій Гнатишин, його підопічні завоювали у своїх вагових категоріях двадцять нагород різного ґатунку та отримали чудовий досвід боротьби з найкращими юними дзюдоїстами України.

За словами Віталя Гнатишина, завдяки чудовій роботі суддівської колегії вдалось майже уникнути травм та провести сутички на високому рівні, щира подяка в організації турніру управлінню фізичної культури та спорту ТОДА (начальник Віталій Тріль) та центру студентського спорту ССК «Універ» ТНЕУ (керівник Роман Циквас). Сприяння у проведенні заходу, підготувавши подарунки юним спортсменам, також надало обласне відділення НОК України (заступник голови відділення Віталій Ігнатенко).

«Спільні зусилля всіх загалом дозволили впевнено сказати: «Дзюдо на Тернопіллі є!», – наголосив Віталій Гнатишин.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares