Дмитро Козак загинув за чотири дні до свого 28-річчя. Зв’язок з молодим воїном обірвався ще у листопаді 2023-го. Така довга, така сумна дорога додому… Вічна пам’ять Герою!
«З глибоким сумом повідомляємо, що підтвердилася загибель нашого захисника, який до цього часу вважався безвісти зниклим.
Під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність у бою за Батьківщину, 4 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області загинув солдат Козак Дмитро Ігорович, розвідник-сапер.
Дмитро народився 8 листопада 1995 року та проживав в селі Старий Почаїв.
Висловлюємо найщиріші співчуття усім рідним, близьким та побратимам. Схиляємо голови перед подвигом Дмитра, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі.
Про час та місце зустрічі Героя буде повідомлено додатково.
Вічна пам’ять і слава Захиснику України!» – повідомили у Почаївській міській раді.