На Збаражчину завітали волонтери Червоного Хреста з німецького міста Гундельфінген (ФОТО)

На Збаражчину завітали волонтери Червоного Хреста з німецького міста Гундельфінген (ФОТО)

Група волонтерів Червоного Хреста з німецького міста Гундельфінген завітала на Збаражчину в рамках співпраці з районною організацією Товариства Червоного Хреста.
Німецькі червонохрестівці мали на меті перевірити, чи кошти та матеріальна допомога використовуються за призначенням, тобто на конкретні цілі і програми. Про це пише на своїй Фейсбук-сторінці голова Збаразької районної ради Світлана Боднар.

«Приємно, що німецькі червонохрестівці задоволені роботою Марії Милян – голови районної організації ТЧХ, її комунікацією з органами місцевого самоврядування та продовжать співпрацю з нами до 2020 року. Підтримка німецьких благодійників – важлива і суттєва, – зазначила Світлана Боднар. – До речі, завдяки благодійникам Гундельфінгена дівчинка зі Збаража, яка втратила слух, отримала шанс на повноцінне життя. 4-річній Христинці зробили дороговартісну операцію в Німеччині. Лікування дало результат – малеча чує і вже почала розмовляти, буде відвідувати дитсадочок».

Світлана Боднар разом зі своїм заступником Юлією Чванкіною зустрілися та поспілкувалися з волонтерами на чолі з керівником групи Бріггіте Брайзахер.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *