«Нафтогаз» збільшив вартість «голубого палива» для бюджетних установ Тернополя на 60 відсотків

«Нафтогаз» збільшив вартість «голубого палива» для бюджетних установ Тернополя на 60 відсотків

Тариф на тепло для бюджетних установ Тернополя буде майже на 40 відсотків вищим від діючого та на 8 відсотків вищим, аніж тариф на теплову енергію для інших споживачів. Головна причина у новій ціні на газ, за якою НАК «Нафтогаз» продає його КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» для виробництва тепла дитячим садочкам, школам, медичним закладам тощо.

Директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак пояснює, що у структурі тарифу на тепло для бюджетних установ 85,6 відсотків становить саме ціна на газ. Інша частина тарифу – витрати на електроенергію, амортизацію, оплату праці, запасні частини тощо.

«На даний час за опалення у дитячих садочках, школах та медичних закладах місто буде оплачувати більше, аніж платять за тепло комерційні підприємства чи звичайні мешканці, – розповідає Андрій Чумак. – Адже зараз НАК «Нафтогаз» продає нам газ для того, щоб ми виробляли тепло бюджетним установам за ціною на 60 відсотків вищою, ніж та, яка була закладена у діючих тарифах».

Загалом для того, щоб дитячі садочки, школи та медичні заклади Тернополя опалювалися, з бюджету міста додатково необхідно виділити біля 5 млн. грн.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *