Німці подарували Тернопільській дитячій лікарні новенький реанімобіль (ФОТО)

Німці подарували Тернопільській дитячій лікарні новенький реанімобіль (ФОТО)

Маленьці пацієнти з Тернопілля отримали допомогу від благодійників з Гамбурга

Автомобіль для транспортування хворих отримала обласна дитяча лікарня. Передали його німецькі благодійники з Фонду підтримки науки й культури міста Гамбурга. Тепер з допомогою нового обладнання простіше рятувати життя і здоров’я хворим діткам.

Медики обласної дитячої лікарні знайомі з благодійниками з Гамбурга з 2007 року. Знайомство було випадковим, але відтоді зав’язалися міцні дружні стосунки.  Доброчинці передавали медичне обладнання для лікарні, а згодом вирішили разом із компанією “Фольксваген” зробити ще один дуже потрібний подарунок.

Представники Фонду не раз бували у Тернополі. Під час одного з візитів вони пообіцяли допомогти з придбанням реанімобіля для пацієнтів.

Автомобіль привезли з Німеччини і вже укомплектували спеціальним обладнанням, щоб використовувати як “швидку”.

– Такий автомобіль нам дуже потрібний, тому ми вдячні нашим партнерам за допомогу, – розповідає заступник головного лікаря з клінічної роботи Володимир Білінський (на фото). – Тепер нова “швидка” буде привозити з районів дітей, яким потрібна невідкладна допомога, а також транспортуватиме наших пацієнтів до Києва. Наприклад, часто довозимо в столицю хворих дітей з вродженими вадами серцями.

За словами Володимира Білінського, іноді “швидка” може робити не один, а кілька виїздів до Києва у тиждень. Тому новому реанімобілю надзвичайно раді й лікарі, і їхні малі пацієнти.

Антоніна Брик

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *