Оздоровлюватися у Більче-Золоте їдуть з усіх куточків України

Оздоровлюватися у Більче-Золоте їдуть з усіх куточків України

«Наш ДЕНЬ» вже не раз друкував відгуки вдячних пацієнтів колективу Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації. Справді, цей чудовий заклад заслуговує на те, щоб про нього знали усі. Тож і я хочу поділитися враженнями про свою реабілітацію у лікарні.

DSC_0325

Я отримав травму шийного відділу чотири з половиною роки тому. Відтоді лікувався в багатьох медичних клініках, навіть у столичних. Але  такого ставлення та підходу до пацієнтів, як в лікарні Більче-Золотого, що на Борщівщині, не зустрічав ніде. Недарма кажуть, поганий той лікар, після спілкування з яким не стало легше.

Оля Петрівна Герман належить до того рідкісного типу медиків, які не шкодують часу і сил, аби відповісти на всі запитання пацієнтів, роз’яснити особливості лікування, підтримати та заспокоїти, – каже Оля Кундис, яка вже не один рік пересувається на інвалідному візку.

Також дуже приємно вразили своїм хорошим ставленням до пацієнтів і середній та молодший персонал. Вони допомагали пересідати у візок, ванну, завжди зустрічали з усмішкою та жартами, що є дуже важливим для людей з обмеженими можливостями.

Головний лікар Любомир Васильович Синоверський дуже досвідчений і кваліфікований спеціаліст. Уперше в цьому закладі я лікувався у грудні минулого року. Тоді планували розпочати ремонт першого корпусу, однак я навіть уявити не міг, наскільки усе зміниться. Приїхавши на лікування уже цьогоріч, я не повірив своїм очам – скрізь усе дихало новизною, ще й окремо санвузли у палатах. Тоді я переконався, що є в нас керівники, з якими можемо йти в Європу. Найбільше вразило те, що персонал лікарні розпитував нас, що потрібно вдосконалити. Адже здорова людина не може повністю врахувати все, щоб покращити зручності самообслуговування людей з інвалідністю.

DSC_0274

Місцеві жителі теж розповідали лише хороше про нового керівника лікарні. Шкодую, що не було можливості особисто поговорити з Любомиром Васильовичом, хоча я не засумнівався ні на секунду у словах своїх співрозмовників, адже те, що побачив, підтвердило почуте. Недарма, оздоровлюватися у Більче-Золоте їдуть з усіх куточків України. Тож разом з Олею Кундис висловлюємо щиру подяку усьому колективу лікарні, що у селі з такою гарною назвою – Більче-Золоте…

 

Іван КОСМИНА, громадський активіст, с. Вільхівчик Гусятинського району.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *