Переваги штучної трави на спортивних майданчиках

З винайденням синтетичної трави оформлення стадіонів та інших спортивних об’єктів вийшло на кардинально новий рівень. Штучна трава дозволяє створити ідеально рівне покриття, на якому комфортно грати в будь-які види спорту. Розглянемо детальніше, чим саме приваблює синтетична трава.

Чому варто обрати саме штучну траву для оформлення спортивних об’єктів? 

Найперша перевага цього покриття — високий ступінь міцності та витривалості. Поле зі штучною травою може зберігати первісний вигляд до 10 років, за умови правильного догляду. 

Покриття зі штучної трави підвищує рівень безпеки гравців, адже при падінні на пісок, дрібні камінці на шкірі лишаються подряпини, садна. Штучна трава гарно амортизує падіння, пом’якшуючи удари. Деякі різновиди спортивної трави проходять спеціальну обробку, завдяки якій зменшуються шанси отримати опіки на шкірі при падінні. 

Серед інших важливих достоїнств синтетичної рулонної трави можна відзначити: 

  • така трава не потребує підстригання, постійного поливу, догляду; 
  • газон завжди зберігає привабливий зовнішній вигляд; 
  • покращення якості гри, оскільки трава покращує відскок м’яча, позитивно впливає на результативність ігрового процесу; 
  • трава витримує вплив дощу, мінусових температур, тому грати на такому полі можна в будь-яку пору року. 

Щоби штучна трава надовго зберегла свої характеристики та первісний вигляд, потрібно прибирати з поля сміття, виходити на поле тільки в спеціальному взутті. Якщо трава використовується з засипкою (суміш резинових гранул та кварцового піску), необхідно регулярно обновляти засипку. 

Обираємо синтетичний газон для різних видів спорту 

Варто пам’ятати, що штучна трава поділяється на дві категорії — фібрильована та монофіламентна. Основу такого поділу становить структура волокна, котра впливає на характеристики трави, відтак, особливості ігрового процесу. 

Якщо ви шукаєте спортивну траву для футболу та мініфутболу, тоді вам більше підійде трава з монофіламентним ворсом. В такому покритті волокна цілісні, не розщеплені, більше нагадують натуральні травинки. Висота такої трави варіюється від 40 до 60 мм, для неї обов’язкове використання двошарової засипки з кварцового піску та гумової крихти. Використання трави цього типу забезпечить якісну, ефективну гру, покращить відскік м’яча, знизить навантаження на суглоби спортсменів.

Трава для тенісу відрізняється структурою ворсу — для цього виду спорту більше підходить фібрильоване покриття. Довжину ворсу краще обирати від 10 до 20 мм. Саме така довжина дозволяє зручно, активно пересуватися майданчиком, уникаючи травм у процесі гри. 

В магазині «ПолMall» представлено широкий асортимент спортивної трави, з волокнами різної структури та довжини. Працівники магазину допоможуть підібрати оптимальну модифікацію трави, котра підійде для визначеного виду спорту. Також ви можете обрати декоративну траву для оформлення патіо, фотозон, відкритих майданчиків.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *