Подвійне горе: на Тернопільщині попрощалися з двома воїнами з одного села – Сергієм Антонюком та Анатолієм Яцюком

Подвійне горе: на Тернопільщині попрощалися з двома воїнами з одного села – Сергієм Антонюком та Анатолієм Яцюком

Вони – з одного села Шкроботівка Великодедеркальської  громади Кременецького району. Сергій Антонюк та Анатолій Яцюк були ще й сусідами, жили на одній вулиці. Разом пішли на фронт і служили в одній 68 єгерській бригаді. 

Сергій та Анатолій загинули також в один день: у боях з російськими окупантами на Донеччині.

Сергію Антонюку було 47 років. Його сусіду, Анатолію – 34. Тільки б жити, виховувати дітей, дбати про дружин та матерів. Але…

  «Трагічне повідомлення про загибель від рук рашистів двох жителів Шкроботівки затьмарило сонячний літній день. Антонюк Сергій Сергійович, 1975 р.н. та Яцюк Анатолій Іванович, 1988 р.н. віддали своє життя за наш з вами спокій. Висловлюємо щирі співчуття сім’ям та родинам Героїв!», – повідомили на сторінці Великодеркальської громади.

Про обох захисників України в односельців тільки гарні спомини. 

Сергій Антонюк працював охоронцем у ТОВ «Шумськ-агро». Знайомі, друзі кажуть, чоловік нікому не відмовляв у допомозі, був доброю і щирою людиною. Від усього серця жаліють маму Сергія, яка хоронить уже другу дитину: брат Сергія помер від недуги. Помер і батько Сергія. Тепер у згорьованої матері матері залишилась тільки донька Тетяна, сестра Сергія. Вдовою залишилася дружина бійця Наталя, ніколи уже не буде мати батьківської підтримки і поради син Юрій. 

 У родині Яцюків Україну захищає ще один син – брат покійного Анатолія – Сергій. Він приїжджав на похорон брата. Тепер материнське серце ще більше болітиме у тривозі.  

В Анатолія росте маленька донечка Єва. Коли він ішов на війну, крихітці був лише місяць. На Зелені свята боєць приїхав у короткотермінову відпустку. Тоді вони побралися з коханою Любою офіційно. А через кілька днів дружина стала вдовою, а чотиримісячна Єва – сиріткою. Залишився без батька і син Анатолія від першого шлюбу – Іван.  

«Великодедеркальська громада попрощалася із загиблими воїнами з Шкроботівки Сергієм Сергійовичем Антонюком та Анатолієм Івановичем Яцюком. Вшанувати пам’ять воїнів прийшли більше тисячі людей – односельчани загиблого, жителі громади, представники влади, духовенство та військовослужбовці. Панахиду у Церкві Святого Димитрія Солунського відслужили священники ПЦУ на чолі з Благочинним Шумського благочиння митрофорним протоієреєм Миколаєм Бабієм. Біля церкви труни із полеглими Героями під супровід оркестру, який виконав гімн України , накрили державними прапорами. На місцевому кладовищі під залпи почесної варти бійців поховали. Матері втратили синів, дружини – чоловіків, діти – батьків. Невимовний біль та туга для всіх жителів громади і села. Великодедеркальська громада висловлює щирі співчуття близьким та рідним покійних з приводу важкої втрати. Низький уклін захисникам Украни!”, – йдеться у повідомленні громади.

Вічна пам’ять Героям України! І Сергій, і Анатолій були звичайними сільськими трударями, але віддали найцінніше – своє життя – за рідну землю, за нас з вами. Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *