Поліцейські Тернопільщини вибороли «бронзу» на чемпіонаті з міні-футболу (ФОТО)

Поліцейські Тернопільщини вибороли «бронзу» на чемпіонаті з міні-футболу (ФОТО)

З рахунком 2:0 перемогу та законне третє місце вибороли на чемпіонаті з міні-футболу серед команд поліції охорони України правоохоронці Тернопільщини. У Полтаві впродовж трьох днів змагалися кращі з кращих представників поліції охорони.

За звання найсильніших спочатку боролися поліцейські охорони зі всієї України. Шлях до фіналу собі проклали вісім команд з Полтавської, Київської,  Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької та Харківської областей, а також Києва  та столичного Управління з фізичної безпеки.

У відбірковому турі, який проходив у Вінниці, команда УПО Тернопільської області посіла перше місце. Проте уже у другому етапі в Полтаві, поступилася призовим кубком. Попри те, що вони завершили гру з Полтавою з рахунком 2:2, але програли по пенальті і втратили можливість боротися за першість.

Почесне третє місце  тернополяни з рахунком 2:0 вирвали у франківських охоронців. Руслан Даньків, старший інспектор з особливих доручень відділу кадрового забезпечення УПО в Тернопільській області каже, що до змагань вони готувалися наполегливо, між службою та нарядами. Двічі на тиждень хлопці збиралися, щоб на фініші показати гідний результат. І це їм вдалося. Вперше за історію УПО Тернопілля наші земляки вийшли у фінал з міні-футболу.

Проте зупинятися на цій перемозі ніхто не збирається. Наразі охоронці готуються до змагань з плавання у Харкові. Після цього виборюватимуть титули сильніших у волейболі, легкій атлетиці, кульовій стрільбі, самбо та у гирьовому спорті, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *