Про історичний бій за гору Лисоня, що на Тернопільщині, дізнається весь світ

Про історичний бій за гору Лисоня, що на Тернопільщині, дізнається весь світ

Інформацію про історичну подію в Україні – бій на горі Лисоня, що у Бережанському районі на Тернопільщині, впродовж серпня-вересня цього року поширять близько чотирьох тисяч радіоаматорів із 50 країн світу. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

На сьогодні вже отримано ліцензію-дозвіл від Українського державного центру радіочастот (УДЦР) на роботу колективної радіостанції Бережанської станції юних техніків – спеціальним позивним сигналом (СПС)

«Для всіх радіоаматорів світу існує один простір, в якому обмінюються позивними сигналами, що відображають окрему культурну чи історичну подію держави. Саме QSL-картка стане чудовим сувеніром – підтвердженням участі у радіозв’язках, а також міститиме дані про бій на горі Лисоня», – розповів ініціатор ідеї – керівник гуртків станції юних техніків Ігор Грицишин.

Над дизайном картки працювала креативна художниця Мар’яна Івасіків.

Виготовлення радіокартки з нагоди 100-річчя з часу боїв за гору Лисоня тиражем чотири тисячі буде здійснено за сприяння Бережанської міськради.

Ігор Грицишин також виступить у рамках гутірок військово-патріотичного табору «Лисоня» та розповість таборовикам про радіоаматорський зв ’ язок.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *