Що станеться, коли щодня випивати три літри рідини?

Що станеться, коли щодня випивати три літри рідини?
Про користь води для організму знає кожна людина

Як стверджує відомий експерт зі здорового способу життя Хайді Пауелл, усього 500 мл води, випитої протягом години, здатні прискорити обмін речовин на 30 відсотків. А це може призвести до природної втрати ваги. Такий ефект пов’язаний із дією на організм водорозчинного ферменту ліпаза, який допомагає спалювати жир.

Підвищиться ефективність тренувань

Вода необхідна для нормального функціонування клітин, ось чому важливо заповнювати запаси рідини під час тренування та фізичної роботи. Як показують дослідження, зневоднення знижує ефективність такої діяльності та негативно позначається на продуктивності людини.

Зникнуть набряки навколо очей

Експерти вважають, що кількість випитої рідини безпосередньо пов’язана з виникненням набряків навколо очей. Такий симптом найчастіше виникає через високий вміст натрію в їжі. Якщо при цьому не пити воду, то наслідки для організму можуть бути плачевними.

Скоротиться кількість калорій у раціоні

Персональний тренер Кара Гріффін зазначає, що вода здатна замінити солодкі напої. Крім цього, важливо пам’ятати, що рідина міститься у більшості продуктів, які ми їмо. Наприклад, кавун, диня і огірки більш ніж на 90 відсотків складаються із рідини. Тому вживання таких напоїв заповнює водний баланс в організмі.

Якщо хочете схуднути, їжте менше продуктів із високим вмістом солі. Адже вони не тільки погіршують наш зовнішній вигляд, але і підвищують апетит. Чим менше солі ви вживаєте, тим краще очищається ваш кишечник, а тіло позбавляється від токсинів.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *