Щоб захистити ідеали Майдану та змінити країну

Щоб захистити ідеали Майдану та змінити країну
Команда “Народного контролю“ Тернопілля
Команда “Народного контролю“ Тернопілля

«Громадський  рух «Народний контроль» братиме участь у найближчих місцевих виборах. Так одностайно вирішили делегати першого партійного з’їзду політичної сили.

Лідери партії  “Громадський рух  “Народний контроль”:  Андрій Антонищак, Дмитро Добродомов,  Олена Абакумова,  Богдан Матківський,  Олег Мусій
Лідери партії  “Громадський рух  “Народний контроль”:  Андрій Антонищак,
Дмитро Добродомов,  Олена Абакумова,  Богдан Матківський,  Олег Мусій

Аргументуючи це рішення, лідер «ГР «Народний контроль» Дмитро Добродомов наголосив, що нинішні політики не виправдовують сподівань суспільства і не поділяють цінностей, які сповідував Майдан.

– Відтак сьогодні головними дійовими особами у владі мають стати волонтери, учасники АТО,  громадські активісти, які навіть без владних повноважень довели свою ефективність. Саме таких людей на своїй платформі об’єднав «ГР «Народний контроль». Ми готові брати на себе відповідальність і довести ефективність своєї роботи у владі. Разом зможемо зробити більше! – зазначив народний депутат, акцентувавши на тому, що наступні місцеві вибори стануть лакмусовим папірцем, який продемонструє готовність українців до змін на краще. Саме тому дехто з політиків минулої доби та партійних функціонерів уже зараз робить все, аби заблокувати прохід у владу нових людей, здатних кваліфіковано та патріотично працювати на користь громади.

– «Громадський рух «Народний контроль» – це справді об’єднання нового типу. В основі його діяльності покладено принцип відкритості та використання можливостей ЗМІ, які є інструментом, котрий дозволяє тримати постійний зворотній зв’язок з активними громадянами, – переконана голова Тернопільської обласної організації партії Олена Абакумова. – Окрім того, наша політична організація слугує потужною і відкритою платформою для гуртування  активних громадських формувань та окремих діячів, для впровадження в українську політику засадничих  принципів Майдану: відкритості, самоврядності, справедливості. Саме тому я впевнена, що участь «ГР «Народний контроль» у наступних місцевих виборах цілком виправдана та доцільна, адже, не сумніваюся, що за результатами народного волевиявлення у самоврядні органи на місцях прийдуть здорові й активні сили, які зможуть зробити набагато більше у кожній зі сфер життя. Такі люди вже нині здатні стати основою нового політичного вектору і сформувати нову систему  відповідальної влади.

Також у програмі першочергових дій новоствореної політичної сили  – кардинальне оновлення країни через повну люстрацію чиновників місцевого самоврядування, комунальних та державних закладів,  формування громадського кадрового резерву для публічних органів влади, ефективний контроль за витрачанням кожної бюджетної гривні, усебічний захист кожного українця.

Доречно зазначити, що на першому з’їзді, який відбувся 4 липня у Києві, взяли участь понад 300 делегатів з 13 областей України та столиці, члени партії, народні депутати України Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський. Серед гостей були присутні народні депутати Віктор Чумак, Єгор Фірсов та екс-глава СБУ, громадський діяч Валентин Наливайченко. Усі виступаючі на цьому форумі висловили тверде переконання, що «Громадський рух «Народний контроль» не допустить зради ідеалів Майдану та докладе всіх зусиль, аби відбулись зміни у країні.

Йде голосування за рішення брати участь у наступних виборах до місцевих органів влади
Йде голосування за рішення брати участь у наступних виборах до місцевих органів влади

Думки, судження, висновки

Наші громадяни уже наочно переконалися, що після Революції Гідності «Громадський рух «Народний контроль» продовжував  відстоювати її ідеї. Більше того, ця громадська структура стала партією саме через сформований після Майдану суспільний запит на нову політичну якість.

Наприклад,  активіст «Громадського руху «Народний Контроль» Андрій Худий вважає, що кожен повинен зробити рішучий крок для того, щоб бодай щось змінити на краще.

– Я вступив у «Народний Контроль», бо це саме та платформа, яка мені найбільше підходить по духу, – зізнався він.

– Потрібно забути про політичні амбіції, треба забути про посади і робити усе можливе заради процвітаючої країни, цілісної держави. Я завжди працював і працюватиму й надалі, щоб ми та наші діти, майбутні покоління українців жили щасливо, гідно і заможно на рідній землі, – зазначив активіст Володимир Бліхар.

– Я вірю у те, що молоді люди, спеціалісти в усіх галузях стануть основою нашої партії і уже після наступних місцевих виборів «Народний контроль» зуміє продемонструвати зовсім нову якість роботи у владі, – переконаний активіст Володимир Швайка.

Натомість, активіст  Наталія Карпишин, акцентувала увагу на чіткій структуризації партійних рядів, об’єднанні зусиль активістів та народних депутатів, яким нині поодинці досить складно відстоювати цінності Майдану.

Як бачимо, ідеї «Народного Контролю» –  близькі та зрозумілі громадянському суспільству. Саме тому є вагомі підстави вважати, що цю політичну силу підтримуватимуть все більше  людей.

 

Змусимо владу працювати чесно!

Гаряча лінія «Громадського руху «Народний контроль»: 0 800 502 945

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *