Сезон-2017 для жіночої збірної команди з регбі-7 «Універ-ТНЕУ» був успішним (ФОТО)

Упродовж всього сезону (квітень-жовтень) 2017 року дівчата-спортсменки ТНЕУ показували відмінні результати.

У Чемпіонаті України (вища ліга), який проходив у 4-и тури брали участь шість команд: «Білі ангели» м. Одеса, «Універ-ТНЕУ» м. Тернопіль, ДЮСШ м. Кременець, «Прикарпатські вовчиці» м. Івано-Франківськ, Мукачівський державний університет м. Мукачево, «Корзо» м. Ужгород.

За результатами 4-х турів команда виборола 2-е місце у Чемпіонаті України (вища ліга):

1-й тур 20-21 квітня м. Кременець – 2-е місце; 2-й тур 20-21 травня м. Львів – 2-е місце; 3-й тур 1-2  липня м. Івано-Франківськ – 2-е місце; 4-й тур 20-21 жовтня м. Ужгород – 1-е місце (перемогли чемпіонів України команду з м. Одеси «Білі Ангели)».

Також студентська жіноча збірна виступала на Універсіаді України 20-22 червня 2017 року у м. Хмельницькому. Тернопільський національний економічний університет представляли дві команди: ТНЕУ-1 – 3-є місце та  ТНЕУ-2 – 6-е місце.

14-15 жовтня у м. Києві команда «Універ-ТНЕУ» взяла участь у Кубку України з регбі-7, де виборола 4-е місце.

1510137936_4f682033-e50b-4525-a60f-024e8bbafefe

28-29 жовтня у м. Одесі проходив Чемпіонат України серед молодіжних команд U-21. За результатами змагань дівчата вибороли 3-є місце та отримали бронзові нагороди, поступившись тільки дві гри командам суперліги з Києва та Одеси. При цьому, зробивши залікову спробу у грі з чемпіоном України, чемпіоном Універсіади України та володарем Кубку України командою «Отрада» м. Одеса.

Крім того, три студентки (Ткач Оксана (ФФ), Лаховська Ольга (ФОА) та Рибак Юлія (ФЕУ) потрапили до складу збірної України U-18 та взяли участь у міжнародному турнірі в Угорщині 20-22 серпня 2017 року, де вибороли 2-е місце.

А Ткач Оксана (ФФ) та Лаховська Ольга (ФОА) у складі збірної команди України U-18 взяли участь у Чемпіонаті Європи в Андоррі 20-25 вересня 2017 року. За результатами відбіркових змагань збірна України потрапила до вісімки найкращих збірних Європи. У фінальних змаганнях вишу збірна перемогла збірну команду Грузії 20:5, зіграла у нічію 12:12 зі збірною Андори та поступилася збірній команді Шотландії. Проте це не дозволило дівчатам потрапити до четвірки найкращих. У підсумку збірна команда України посіла 7-е місце. Тренерський штаб збірної особливо відзначив змістовну та яскраву гру студентки другого курсу факультету фінансів Ткач Оксани.

За результатами сезонів 2016-2017 років 13 студенток отримали спортивні звання кандидатів у майстри спорту України (КМСУ): Бульбак Ольга, капітан команди (ФКІТ), Карапулько Христина (ФФ), Мимрик Віта (ФОА), Вовк Марія (ЮФ), Найдюк Наталія (ФФ), Москальчук Вікторія (ФФ), Ткач Оксана (ФФ), Поліщук Валентина (ФЕУ), Хома Юлія (ФОА), Лаховська Ольга (ФОА), Баран Олена (випускниця ФББ), Іващук Надія (ФЕУ), Бачинська Анастасія (ФФ).

Упродовж всього сезону за команду виступали: Бульбак Ольга, капітан команди (ФКІТ), Карапулько Христина (ФФ), Мимрик Віта (ФОА), Вовк Марія (ЮФ), Найдюк Наталія (ФФ), Москальчук Вікторія (ФФ), Ткач Оксана (ФФ), Поліщук Валентина (ФЕУ), Хома Юлія (ФОА), Лаховська Ольга (ФОА), Баран Олена (випускниця ФББ), Іващук Надія (ФЕУ), Бачинська Анастасія (ФФ), Кривцун Зоряна (ФОА), Рибак Юлія (ФЕУ), Акопян Алвард (ФФ), Шост Анна (ФАЕМ), Панішко Олена (ФФ), Ковалькевич Тетяна (ФФ).