Шахрай викрав з картки тернополянки 24 тисячі гривень: вона ще й подякувала тому за допомогу

Шахрай викрав з картки тернополянки 24 тисячі гривень: вона ще й подякувала тому за допомогу

Люди, які хоча б один раз потраплять у тенета пройдисвітів, перестають довіряти невідомим. Мабуть, це наразі найдієвіший спосіб, бо ж незважаючи на тисячі застережень, краяни сліпо вірять телефонним шахраям, а до поліції звертаються за допомогою вже в ролі жертви, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Псевдофінансист обшахраював 55-річну тернополянку. Вона повірила у вже добре відому байку. Зловмисник приголомшив жертву повідомленням, що з її карти намагалися викрасти усі гроші, однак одразу запевнив – працівники служби безпеки оперативно спрацювали і попередили крадіжку. Тепер, аби повернути їх назад слід вказати номери рахунків та змінити паролі.  Жінка, радіючи, без будь-яких пересторог надала усі дані. З картки шахрай зняв понад 24 тисячі гривень, а потерпіла ще й подякувала йому за допомогу.

Черговий псевдобанкір у такий же спосіб викрав 2 тисячі гривень у ще однієї довірливої тернополянки. Жінка теж повірила, що допомагає зберегти свої кошти, натомість втратила їх.

Краяни, не будьте такими довірливими до незнайомців! У телефонному режимі працівники банку ніколи не міняють паролі, не продовжують строки дії карток! Не виконуйте жодних вказівок невідомих щодо будь-яких фінансових операцій!

Якщо вам дзвонять нібито з банку і просять назвати особисті дані – це привід насторожитися. І головне – банківські працівники не мають права запитувати у вас пін-код. Тому подібні питання мають одразу насторожити. Краще покласти слухавку та зателефонувати до банку самостійно! Будьте обачними та розсудливими!

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *