Шахрай, замаскувавшись під рибалку, пограбував пенсіонерку з Борщівщини

Шахрай, замаскувавшись під рибалку, пограбував пенсіонерку з Борщівщини

Шість тисяч гривень втратила старенька мешканка Борщівщини Тернопільської області через спритні дії невідомого зловмисника, повідомили в обласній поліції.

Чоловік, який завітав 16 серпня на господарство 76-річної жительки села Вільховець, зовсім не здався їй злодієм чи шахраєм. Непроханий гість розповів, що з компанією рибалить неподалік села ще з ночі. Запаси у рибалок закінчилися, тож прийшов запитати, чи не продасть жінка якої городини.

Господиня погодилася і назбирала чоловіку овочів. Він витяг купюру номіналом у 500 гривень. Старенька подалася до хати шукати решту, а за нею подався й покупець. Підгледів, звідки вона витягує гроші, а коли жінка принесла купюри, спитав чи не має часом продати ще й квашенини.

Потерпіла залишила незнайомця самого біля будинку і подалася у погріб за квашеними огірками. Цього часу злодію вистачило, аби витягти з дивану в кімнаті усі гроші, а тоді ще й подякувавши, спокійно піти з подвір’я.

Пропажу пенсіонерка виявила майже одразу, зателефонувала до внука. Але хитрого злодія наздогнати не вдалося, той зник. Потерпіла зателефонувала в поліцію.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares