Спортсмени з Тернопільщини – одні з кращих в Україні: у Кременці нагородили кубками найуспішніших вихованців і тренерів ОДЮСШ із зимових видів спорту

Справжнє спортивне свято організували в актовому залі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка. Кубками і грамотами нагородили 32 спортсменів і 7 тренерів обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту. Їх відзначили в шести номінаціях за підсумками участі в змаганнях у 2019 році.

– За минулий рік наші вихованці здобули 209 індивідуальних та командних медалей, – розповідає Володимир Приймак, директор КУТОР «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту». – З них 75 золотих, 58 срібних та 76 бронзових медалей. Також наші спортсмени здобували залікові очки на чемпіонатах світу і Європи серед юнаків та молоді, а також продовжують і сьогодні перемагати і здобувати призові місця на змаганнях різних рівнів. У 2019 році вихованці школи набрали у підсумку 10440 рейтингових очок і зайняли четверте підсумкове місце серед півтори тисячі спортивних шкіл України. У 2017 році наш заклад отримав перше місце, а у 2018 році – третє.

Нагородження спортсменів і тренерів обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту на Тернопільщині проводять втретє.

– Наша школа була створена у вересні 2016 року, – додає Володимир Приймак. –  У ній діють відділення з біатлону, санного спорту, стрибків на лижах з трампліна, лижного двоборства та лижних гонок. Сьогодні в закладі навчається 477 учнів, 11 з них є членами збірних команд України. Навчально-тренувальну роботу з учнями проводять 22 тренери-викладачі.

Справжня гордість школи – це участь семи її учнів у ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх в швейцарському місті Лозанна (Швейцарія). У номінації «Разом зі школою» відзначили Юліанну Туницьку – майстра спорту, учасницю збірної команди України, яка посіла п’яте місце у змаганнях на одномісних санках та шосте місце у командних змаганнях. Також нагородили члена збірної команди України з біатлону, багаторазового переможця і призера Чемпіонатів України серед спортсменів різних вікових груп Віталія Мандзина, який виборов на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх п’яте місце у спринті та восьме місце у змішаній естафеті. Віталій та Юліанна ввійшли у трійку спортсменів із найвищими результатами серед всіх учасників збірної команди України на юнацьких олімпійських іграх.

Також у номінації «Разом зі школою» отримали кубки кандидат у майстри спорту, член збірної команди України з біатлону Олександра Усенко та кандидат у майстри спорту, член збірної команди України зі стрибків на лижах з трампліну Тетяна Пилипчук, майстер спорту, член збірної команди України з лижного двоборства Дмитро Мазурчук, майстер спорту, член збірної команди України з санного спорту Ігор Гой, кандидат у майстри спорту, член збірної команди України з лижного двоборства Андрій Пилипчук.

Загалом же статус «Кращий спортсмен року серед чоловіків» отримали Руслан Бригадир, Олександр Шумбарець, Артем Куцевич, Микола Жабчик, Андрій Пелешок, Владислав Герасим’юк. Кращими спортсменками серед жінок стали Наталя Хитренко, Іванна Пазинюк, Вікторія Коваль, Олександра Медоєва, Світлана Гуменюк, Єлизавета Іщук. У номінації «Олімпійська надія» серед юнаків відзначили Максима Прокоп’юка, Руслана Шуманського, Іллю Чеболду, Олександра Шовкопляса, Дениса Пилипчука, Олександра Філонова, серед дівчат – Дарину Ільчук, Оксану Грушицьку, Ольгу Гурник, Дарину Федорчук, Таїсію Заряду, Елізу Ганічеву.

Кращим тренером школи у 2019 році став  старший тренер-викладач відділення лижного двоборства Ярослав Карпець. Також до числа кращих тренерів школи усійшли тренер-викладач вищої категорії відділення лижного двоборства Петро Генюк, тренер-викладач, вищої категорії відділення лижного двоборства Микола Козлов, старший тренер-викладач вищої категорії відділення біатлону Назарій Бурик, тренер-викладач вищої категорії відділення лижного двоборства, заслужений тренер України Олег Бережанський, тренер-викладач вищої категорії відділення санного спорту Світлана Кравчук, тренер-викладач вищої категорії відділення санного спорту Аліна Заряда.

Юлія НАГОРНА.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *