Степан Барна: Тернопільщина підвищує свої показники щодо залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій

Степан Барна: Тернопільщина підвищує свої показники щодо залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій

У 2017-ому Тернопільщина залучила вдвічі більше капітальних інвестицій порівняно з попереднім роком, а це говорить про сприяння та підтримку бізнесу з боку влади. Саме тому спілкування у форматі «World Cafe», яке об’єднало владу, бізнес та експертів, стало добрим майданчиком для напрацювання бізнес-ідей по залученню інвестицій в область. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час заходу, організованого за ініціативи облдержадміністрації та за підтримки проекту «U-LEAD з Європою».

У ході заходу, за словами очільника області, була реалізована його основна мета – напрацювання бізнес-ідей та пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей нашого бізнесу, що є, відповідно, достатньо серйозними складовими розвитку нашого краю.

«Тернопільщина перша і єдина область в Україні, яка провела захід у форматі спілкування «World Cafe». І це невипадково, адже область перебуває у трійці лідерів щодо створення інвестиційного клімату та максимально сприяє й підтримує бізнес. На Тернопільщині працюють понад 200 підприємств з іноземними інвестиціями. Утім, ми й надалі будемо підвищувати свої показники щодо залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій. Адже якщо, за підсумками 2017 року, підприємствами та організаціями області в економіку краю було залучено 6,5 млрд. грн., а це майже вдвічі більше, ніж у попередньому році, то це говорить про достатньо високий потенціал, який потрібно розвивати», – підкреслив голова ОДА.

Водночас, він наголосив, що ми маємо досить серйозну перспективу щодо покращення показників соціально-економічного розвитку нашого краю. А спілкування у форматі «World Cafe», дозволило напрацювати нові ідеї щодо залучення інвестицій, обговорити унікальні особливості та ресурси нашого регіону, а також удосконалити та закріпити ті проекти, які вже перебувають у процесі реалізації.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *