Стратегічно важлива дорога «Львів-Тернопіль» оновлюється день за днем

На минулому тижні на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області стартував ремонт траси Н-02 «Львів-Тернопіль».

Ця дорога є частиною транснаціонального коридору «GO highway», яким «Укравтодор» планує з’єднати українські порти Одеса та Миколаїв із польським Гданськом. Завдяки тому, що керівництво Служб автомобільних доріг у Тернопільській та Львівській областях завчасно підготували проектно-кошторисну документацію, роботи на трасі «Львів-Тернопіль» розпочали у першу чергу.

«Масштабний ремонт української частини «GO Highway» починається з дороги «Львів- Тернопіль». Ця частина транспортного коридору важлива не тільки для міжнародних перевезень – ця траса має важливе значення для забезпечення надійного зв’язку між двома обласними центрами країни та економічного розвитку цього регіону», – зазначив голова «Укравтодору» Славомир Новак.

Станом 11 серпня шляховики Тернопільщини відфрезували покриття на чотирьох кілометрах дороги, за допомогою установки КМА було укладено 1200 погонних метри асфальтобетону. Нагадаємо, суть роботи цього механізму в тому, що він змішує знятий старий шар асфальтобетону з гранітними щебеневими матеріалами, цементом і емульсією. Згодом асфальтоукладальник встелює монолітний шар. Також на чотирьох кілометрах узбіч було проведено земляні роботи.

«Про цю трасу, традиційно, надходить найбільше скарг. Свою частину дороги «Львів-Тернопіль плануємо завершити до кінця жовтня. Сподіваємося, що після ремонту водії зважатимуть на правила дорожнього руху і перевезення вантажів, оберігаючи таким чином державне майно від руйнувань», – сказав очільник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *