Студенти ТНЕУ розповіли збаразьким школярам про психолочічні пастки грошей (ФОТО)

Студенти ТНЕУ розповіли збаразьким школярам про психолочічні пастки грошей (ФОТО)

Учасники проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» Віталій Паращій, Оксана Павлюсь, Василь Борис, Мар’яна Підлиська з керівником докторантом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, к.е.н., доцентом Віталієм Письменним відвідали Збаразьку загальноосвітню школу № 2 ім. Івана Франка з авторськими тренінгами з основ управління особистими фінансами.

000020

Презентуючи тренінг «Психолочічні пастки грошей», студенти Тернопільського національного економічного університету на життєвих прикладах показали, як люди з їхніми емоціями, стереотипами і стадними інстинктами діють нераціонально та потрапляють в психологічні пастки грошей. Головний акцент було зроблено на тому, що робити, аби не стати жертвою «психологічної бухгалтерії» і пояснили психологічні причини фінансових витрат. Також Віталій Письменний представив тренінг про податкову знижку, про яку, як виявилося, знав не кожен і це викликало великий інтерес і жваву дискусію в аудиторії.

Інформація була пізнавальною та корисною, з нею хочеться ділитися з оточуючими. Адже сьогодні важливо віднайти час для пізнання фінансового світу, від якого залежатиме особистий розвиток у майбутньому.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *