Сиротами залишилось троє дітей: на війні загинув Володимир Волочнюк з Тернопільщини

Сиротами залишилось троє дітей: на війні загинув Володимир Волочнюк з Тернопільщини

Знову трагічна звістка з війни надійшла у Шумську громаду.

У жорстоких боях за Україну, за нас з вами загинув Володимир Олександрович Волочнюк, 1991 року народження. 

Володимир народився та виріс у с. Тетильківці Шумської громади. Навчався у Тетильківській гімназії, тут проживають його батьки та велика родина.

Після одруження переїхав жити на Хмельниччину, у село Зіньки Білогірської громади. Разом із дружиною виховували трьох дітей, які тепер залишились сиротами, без люблячого тата, його опіки й турботи.  

«Загибель Володимира – це велика втрата для всіх нас. Він наш Герой! А ще – найкращий син, чоловік і тато, хороший друг та вірний побратим. Його пам’ятатимуть завжди усміхненим та життєрадісним, патріотом своєї Батьківщини, своєї рідної землі.

Низькій уклін батькам за гідне виховання сина!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира…

Вічна пам’ять і слава Воїну, який віддав своє життя за Україну і кожного із нас…», – оприлюднили на сторінці Шумської територіальної громади.

«Біль розриває душу… Загинув випускник нашої школи Володимир Волочнюк. Це велика втрата для рідних, для всіх нас, хто пам'ятає його завжди усміхненим та життєрадісним, патріотом своєї Батьківщини, своєї рідної землі. Він боронив країну та її громадян. Бився за свободу та територіальну цілісність нашої держави! Він Герой, який віддав своє життя за кожного із нас. Серце щемить від болю… Герої не вмирають!

Царство небесне Герою! Світла і вічна пам’ять! Схиляємо голову в глибокій скорботі», – щирі співчуття висловили на сторінці Тетильківської гімназії.

Поховають Героя у селі Зіньки Білогірської громади, де він проживав з сім’єю. Вічна пам’ять і шана Воїну!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *